جاسوسی جدید دیده بان با نام تهمت انتقاد سلف و اوکراین whistleblower

Pساکن تهمت انتخاب National Geospatial-Intelligence Agency مشاور عمومی توماس Monheim به اقدام جامعه اطلاعاتی بازرس کل روز پس از اخراج مایکل اتکینسون از کار بیش از سرخوردگی با او چگونه رفتار سال گذشته اوکراین whistleblower شکایت.

اعلام برای Monheim بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ با سالها تجربه در سراسر جامعه اطلاعاتی ساخته شده در توییتر توسط دفتر مدیر اطلاعات ملی در مدت کوتاهی قبل از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه روز شنبه که در آن تهمت و ریختن نور را در تصمیم خود برای حذف اتکینسون.

“من فکر کردم او وحشتناک کار — کاملا وحشتناک است. او در زمان whistleblower گزارش که تبدیل به یک گزارش جعلی. آن جعلی است. آن را کاملا اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از اتکینسون. “آن را در مورد گفتگو با رئیس جمهور اوکراین. او در زمان یک گزارش جعلی و او آن را به کنگره با اورژانس. درسته ؟ نه یک مغلوب ساختن پیشی جستن فن که من می توانم به شما بگویم.”

رئیس جمهور ادامه داد: “او هرگز حتی در آمد به دیدن من … هرگز درخواست برای دیدن من. او در زمان این وحشتناک نادرست و خلاف کاران گزارش درست است ؟ و او به ارمغان آورد و آن را به کنگره است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کنگره اواخر جمعه او از بین بردن اتکینسون از بازرس کل نقش موثر در 30 روز, چرا که او “دیگر” حال کامل اعتماد به نفس در او. رئیس جمهور گفت که ارائه یک جایگزین “که به من اعتماد به نفس کامل و که مطابق با شرایط مناسب” در تاریخ بعد.

در سال گذشته اتکینسون مشخص whistleblower شکایت از یک تحلیلگر سازمان سیا در مورد یک تماس تلفنی مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با رئيس جمهور اوکراین مربوط به CrowdStrike تئوری توطئه و تلاش به اوکراین بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به “فوری” و “معتبر.” بازرس کل فرستاده شکایت سپس اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر که انجام نمی دهد اتکینسون اجازه به اشتراک گذاری آن با کنگره به دنبال راهنمایی از کاخ سفید و وزارت دادگستری اما اجازه نداد او را به اطلاع آنها از وجود آن است.

رئیس جمهور شد, استیضاح توسط مجلس در ماه دسامبر به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. او تبرئه شد در هر دو مقاله از استیضاح توسط مجلس سنا پس از محاکمه در ماه فوریه است.

“آن مرد ننگ به IGs,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه اتکینسون. “او در مجموع رسوایی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین از این فرصت برای انتقاد از اوکراین خلاف کاران اعتقاد به یک حرفه ای تحلیلگر سازمان سیا بود که مدیر اوکراین در شورای امنیت ملی در پایان دولت اوباما و اوایل ماه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“شما می دانید که خلاف کاران است و پس از شما انجام دهد و بنابراین آیا همه در اتاق و من — هر کس می داند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما آنها به این whistleblower وضعیت است که او را سزاوار نیست. او جعلی و خلاف کاران و رک و پوست کنده کسی باید به شکایت خود است.”

دفتر مدیر اطلاعات ملی توصیف Monheim به عنوان “حرفه ای هوش حرفه ای و سرهنگ بازنشسته از نیروی هوایی ایالات متحده ذخایر” با یک “حرفه ای ها.” در حال حاضر او نقش ODNI گفت اتکینسون جانشین شده است “ارائه مشاوره حقوقی برای فعال کردن National Geospatial-Intelligence Agency ماموریت مطابق با قانون اساسی و قانون است.” قبل از آن او به عنوان ODNI معاون مشاور عمومی و ارشد مشاور حقوقی در مرکز ملی مبارزه با تروریسم. Monheim نظامی نیز به خدمات “شامل زمان به عنوان دادستان دفاع مشاور نظامی قاضی و معاون مشاور عمومی کاخ سفید دفتر نظامی.”

جدید جاسوسی watchdog همچنین خدمت در وزارت دادگستری امنیت ملی را بدست آورد در دوران جرج دبلیو بوش و بسیج در حمایت از جنگ در افغانستان و عراق است.

اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell گفت: “ما مفتخر به داشتن چنین فوق العاده مجرب و متخصص.”

Monheim گفت: کار خود را با NGA بود “به ارائه به موقع و دقیق توصیه های عملی برای فعال کردن این سازمان ماموریت مطابق با قانون اساسی” در مصاحبه با کانون وکلای آمریکا به امنیت ملی قانون امروز , پادکست در ماه سپتامبر.

Monheim نام خود را به عنوان “فن و محصول از جنگ ستارگان,” هشدار در مورد خطر دشمنان مانند روسیه و چین و توصیف راه این سازمان کمک می کند تا هماهنگی ارتباطات برای نیروهای ایالات متحده در زمین و دریا و هوا و فضا است.

“”مرز نهایی — استفاده از پیشتازان فضا — مرجع قطعا دیگر فقط دور یک مفهوم و یا یک منطقه ناشناخته. در حال حاضر در حدود 20,000 مختلف trackable اشیاء در فضا است که قابل توجه است. و فضایی است که به طور فزاینده ای متراکم و اعتراض” Monheim گفت: “این رقابت بخشی است که بیشتر کشورها به خصوص چین و روسیه در حال کار بر روی قابلیت های بیشتر برای جلوگیری و در نهایت احتمالا شکست توانایی های ما است.”

دموکراتیک خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن “مرده شب تصمیم” به آتش اتکینسون هشدار آن را “یکی دیگر از تلاش آشکار برای روده استقلال جامعه اطلاعاتی و مقابله به مثل در برابر کسانی که جرات به افشای ریاست جمهوری تخلف است.”

DOJ بازرس کل Michael Horowitz گفت: “اتکینسون شناخته شده است در سراسر بازرس کل جامعه برای یکپارچگی خود را حرفه ای و تعهد به حاکمیت قانون و مستقل نظارت” و “که شامل اقدامات خود را در دست زدن به اوکراین whistleblower شکایت.”

تشکر. Devin Nunes رتبه بندی عضو خانه هوش کمیته گفت: “هوش کمیته جمهوری خواهان بارها اعلام کرده اند ما نگرانی در مورد اختلال در اتکینسون را از دست داده و اوکراین whistleblower شکایت.”

سناتور. چاک Grassley رئیس کمیته امور مالی خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه بیشتر از توضیحی برای اینکه چرا اتکینسون برداشته شد.

“کنگره شده است شفاف که نوشته شده است دلیل باید با توجه به زمانی که IGs حذف می شوند برای عدم اعتماد به نفس. جزئیات بیشتر مورد نیاز از دولت,” او گفت:.

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن تشکر اتکینسون برای خود کار می کنند اما به نظر می رسد به قبول تهمت استدلال برای اجازه دادن به او.

“بیش از دو سال گذشته او تبدیل شده و از ICIG در اطراف بازگرداندن مهم سازمان” با مته سوراخ کردن و افزود: “مانند هر سیاسی منصوب بازرس کل خدمت در دستور اجرایی است.”

دموکرات مجلس نانسی پلوسی گفت: “رئیس جمهور باید بلافاصله بس حملات خود را بر روی کسانی که قربانی به نگه داشتن امریکا امن به خصوص در این زمان ملی اضطراری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im