جدید آزادی مذهبی جنگ: رانندگی در خدمات کلیسا در مقابل همه گیر مستندات

گسترده آزادی مذهبی جنگ بیش از رانندگی در خدمات کلیسا در حال توسعه ایجاد حفره کلیسا در برابر دولت های محلی در دادخواهی.

این دعاوی ناشی از سفت کردن تنش میان کلیسا و دولت در تلاش برای حل یک تعارض ظاهری مذهبی آزادی و امنیت عمومی. طرفداران رانندگی در خدمات گویند که آنها یک راه امن برای مردم با ایمان به عبادت در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس بدون بیش از 10 نفر محدود در گردهمایی که اکثر فرمانداران تحمیل کرده اند. مخالفان استدلال می کنند که به دلیل اجتماعی فاصله در خدمات منحصر به فرد سخت است به تنظیم امکان گسترش این ویروس است که هنوز هم بیش از حد بزرگ به خطر است.

تنش جامعی چهارشنبه گذشته هنگامی که پلیس در گرین ویل می سی سی پی صادر $500 استناد به اعضای Temple Baptist Church که تا به حال جمع آوری شده در پارکینگ خود را به گوش دادن به پیشوای خود آرتور اسکات موعظه بیش از رادیو. قبل از فروش بلیط ماشین پلیس خواسته عبادت به ترک اطلاع آنها که آنها در نقض ممنوعیت در رانندگی-در خدمات برقرار شهردار توسط Errick سیمونز روز قبل. بلیط تنها با توجه به افرادی که نمی خواهد را ترک کنند.

سیمونز بان کی مون که او را صادر کرد پیروی از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز پناهگاه در محل سفارش گفت که به دلیل, می سی سی پی وزارت بهداشت را گران دستورالعمل مربوط به “اخیر COVID-19 موارد به طور خاص مربوط به کلیسا گردهمایی” او بستن تمام کلیسا توابع از جمله رانندگی در خدمات تا ریوز خود را برداشته پناهگاه در محل سفارش. سیمونز تشویق کلیساها به حرکت می کند خدمات خود را به Facebook Live, زوم یا دیگر جریان آنلاین خدمات.

سفارش نمی faze معبد باپتیست یک جماعت بسیاری از آنها می گویند که آنها لازم نیست که به آسانی در دسترس, دسترسی به اینترنت و یا حساب های رسانه های اجتماعی. و نه آن متوقف پادشاه جیمز کتاب مقدس کلیسای باپتیست از مونتاژ همان روز که پلیس جریمه اعضای Temple Baptist. زمانی که پلیس وارد به شکستن خدمات در King James, کلیسا, رهبر, کشیش چارلستون همیلتون در زمان تصویری از این رویداد که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. بدون استناد صادر شد.

در روز پنج شنبه, Hamilton, کلیسای, نمایندگی اول آزادی, موسسه حقوقی که متخصص در آزادی مذهبی موارد با ارسال نامه ای به سیمونز و از او درخواست لغو سفارش قبل از ظهر روز جمعه. سیمونز پاسخ نمی دهند با زمان تعیین شده. در آن داستان تا به حال اسیر منافع ملی با همیلتون در روز جمعه ظاهر می شود در فاکس نیوز را Tucker Carlson امشب به دفاع از خود کلیسا در کنار کلی Shackleford یک نماینده از اول آزادی.

که همان روز اسکات کلیسا نشان داد دفاع از آزادی یک گروه حقوقی که دارای تخصص در متمم اول قانون اساسی موارد ثبت کت و شلوار در برابر سیمونز برای صدور یک “خلاف قانون اساسی” که منظور اجرای اجرا می شود “گرفتار از آزادی های محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی.” این گروه خواستار آن شدند که شهردار لغو سفارش خود را و است که خسارت تعلق می گیرد به اعضای Temple Baptist.

در هر دو این شرایط رهبران کلیسا گفت که در طول خدمت خود اعضای باقی مانده در اتومبیل های خود را با ویندوز نورد. هر دو گروه حقوقی ذکر شده در متمم اول قانون اساسی به طور خاص رایگان سخنرانی بند و راست به جمع آوری به عنوان پایه و اساس اولیه برای این ممنوعیت را در مغایرت با قانون اساسی. ADF همچنین با اشاره به روند به دلیل بند چهاردهم اصلاح کرد و گفت که در کلیسا بسته شدن سفارش سیمونز مشخص نکرد که چه مجازات اگر هر گونه خواهد بود تحمیل شده بر کلیساها که نقض این ممنوعیت.

هر دو گروه نگاه دولت به قانون در دفاع خود را نیز استناد می سی سی پی در سال 2014 مرمت مذهبی آزادی عمل یک دولت نسخه از یک قانون فدرال که می گوید که “دولت نباید قابل ملاحظه ای از بار مذهبی ورزش بدون توجیه قانع کننده.” در آن پرونده ADF استدلال کرد که پس از Simmons منظور است نه “دقت طراحی شده برای پیشبرد هر دولتی منافع” آن است که در تخلف از قانون است. به طور مشابه, اول آزادی نماینده جرمی Dys گفت: در نامه خود به سیمونز که این ممنوعیت را نقض ترمیم آزادی مذهبی عمل می کنند چرا که پیشرفت دولت بهره توسط “حداقل محدود به این معنی است.”

ADF ارشد مشاور رایان تاکر تاکید کرد این آخرین نقطه با اشاره به این که در حالی که سیمونز را ممنوع اجتماعات کلیسا در این شهر هنوز هم اجازه می دهد تا درایو-در فست فود زنجیره ای سونیک برای باز باقی می ماند.

“دولت است که به وضوح تجاوز قدرت خود را هنگامی که آن را مجرد از کلیساها برای مجازات به ویژه در یک مسخره مد بود,” او گفت:. “در گرینویل شما می توانید در ماشین خود را در یک درایو در, رستوران, اما شما نمی توانید در ماشین خود را در یک درایو در خدمات کلیسا. که نه تنها مزخرف آن را خلاف قانون اساسی است.”

سیمونز در پاسخ به دعاوی حقوقی در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او گفت که او سفارش قبلی صادر شده تحت فرض, مورد مناقشه با هر دو گروه حقوقی که ریوز تا به حال ممنوع رانندگی در خدمات خود را در پناهگاه در محل سفارش. سیمونز اشاره مکالمه او با ریوز که در آن فرماندار گفت: می سی سی پی شهرداران که او اعتقاد نداشت درایو در خدمات قابل اجرا خواهد بود چرا که “مردم با ایمان مانند به یاران” به معنی به جمع آوری در گروه های.

به عنوان یک امتیاز به معبد باپتیست سیمونز کردهاند استناد صادر شده برای اعضای کلیسا. او نیست اما او بان کی مون گفت: به جای آن که او را بپرسید ریوز برای روشن شدن در مورد چگونگی ادامه. سیمونز تاکید کرد که سفارش خود را تنها در نظر گرفته شده برای “نجات جان” و که او را به ادامه کار با کلیساها به مطمئن شوید که آنها را در درک خطرات ناشی از نشست.

پس از کنفرانس مطبوعاتی نمایندگان از ADF گفت: واشنگتن آزما که آنها هیچ برنامه ای برای رها کردن کت و شلوار خود را. نمایندگان از اول آزادی بودند به همان اندازه censorious از سیمونز.

“شهردار همچنان به تک و هدف کلیساها از گرین ویل” Dys در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که در تمام احتمال, اول آزادی را بیشتر از عمل است.

این شرایط دو نماینده در حال تحول و مبارزه بین کلیسا جوامع و دولت ها بیش از آنچه در تعریف “قانع کننده منافع” است که در مورد کلیساها رو خاموش شدن ناگهانی در طول coronavirus. در اوایل ماه مارس این موضوع ابتدا به محصول در سطح دولت: در ایندیانا دولت دادستان کل Curtis تپه مواخذه یک county کمیسیون بهداشت و درمان برای صدور اقامت در خانه سفارش که شامل “خلاف قانون اساسی تبعیض مذهبی” به دلیل آن را بی ارزش بر دوش کلیساها.

در سراسر کشور کلیساها بحث که آیا یا نه آنها باید به حرکت می کند خدمات خود را آنلاین به خصوص که با نزدیک شدن به عید پاک. کسانی که تصمیم به باز باقی می ماند در زمان یکی از دو راه. اول تصویب شده توسط شبان مانند تونی طلسم از Baton Rouge, لوئیزیانا بود به سرپیچی از اقامت در خانه سفارشات آشکار است. طلسم گفت: واشنگتن آزما که خود را “افراطی ایمان و اعتقادات عمیق” او را مجبور به نگه داشتن خدمات به عنوان اگر وجود دارد هیچ بیماری همه گیر کوروناویروس. دیگر به دنبال کت و شلوار, نقاشی سرزنش و توبیخ رسمی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که شبان روز جمعه به “درمان کشور ما” به جای برگزاری در فرد خدمات.

املا همراه با دیگر شبان برگزار شد-فرد خدمات در یکشنبه عید پاک به هر حال.

باقی مانده تجدید سازمان خود کلیساها در اطراف درایو در خدمات که توسط جمعه منجر به دعاوی در حال حاضر در جریان است. این شبان اغلب با استفاده از استدلال مبتنی بر متمم اول قانون اساسی و مرمت از آزادی مذهبی عمل می کند گفت که کلیساهای خود زیرا آنها حفظ اجتماعی فاصله باید طبقه بندی شده به عنوان “ضروری” کسب و کار و مجاز به برگزاری خدمات.

در یک مورد مشابه به کسانی که در می سی سی پی لویی قاضی دادگاه منطقه جاستین واکر در روز شنبه خطاب به این مسئله پس از آتش مسیحی, کلیسا یک کلیسای پروتستان در شهر واصل طرح دعوی در دادگاه در روز جمعه در برابر لویی شهردار گرگ فیشر. کلیسا, نمایندگی اول آزادی گفته است که منظور منتشر شده توسط شهردار منع همه خدمات از جمله رانندگی در کلیسا بود خلاف قانون اساسی و نقض کنتاکی مذهبی آزادی عمل دولت نسخه RFRA.

در آتش گفت: در پر کردن آن است که آن را تا به حال فقط به عنوان یک حق باز باقی می ماند که آیا درایو در رستوران ها و یا فروشگاه ها مشروب. علاوه بر آن استدلال شهر اصلا “دقت طراحی شده” قانع کننده علاقه به تعطیل کردن درایو در خدمات.

واکر موافقت و اعطا موقت سفارش محدود در تحریم به طوری که کلیسا قادر خواهد بود برای جشن گرفتن خدمات در عید پاک. در گسترده توضیح موقت ضابط سفارش واکر متصل به طرح دعوی در دادگاه به یک بزرگتر نبرد بر آزادی مذهبی پرسش که منجر به چندین دیوان عالی کشور موارد است.

“در سال های اخیر گسترش دولت ساخته شده است که ورزش رایگان بند مهم تر از همیشه” واکر نوشت. “چندی پیش بود که دولت گفت: دیوان عالی کشور آن را می توانید منع کلیسا از انتخاب وزیر خود را; نیروی مذهبی صاحبان کسب و کار به خرید دارو در نظر آنها سقط جنین القا; و وظيفه راهبه به ارائه کنترل تولد است.”

در یکی از موارد واکر اشاره Burwell v. سرگرمی, لابی, فروشگاه, Inc., ADF نمایندگی محصولات صفحه اصلی فروشگاه از اوباما-دوران قیمومیت که در آن نیاز به خرید abortifacient ضد بارداری. این گروه در دفاع از تعدادی از نهادهای مذهبی در بالا مشخصات آزادی مذهبی از جمله کلرادو کیک ساز جک فیلیپس. برای آن بخش اول آزادی نیز در دفاع از گروه های مذهبی در یک سری از موارد قابل ذکر اخیرا یک مورد که در آن دادگاه عالی تصمیم گرفت که یک سنگ غول پیکر عبور که توسط ایالت مریلند می تواند باقی می ماند در یک بزرگراه.

پس واکر تصمیم در شنبه وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec گفت که دادستان کل لایحه Barr شد بررسی راه هایی برای اقدام در حمایت از رانندگی در خدمات. بر استفاده وزارت دادگستری در در چند ماه گذشته برای ابراز حمایت خود از گروه های مذهبی تشکیل پرونده اظهارات علاقه در چند مورد پس از انتصاب خود در سال گذشته است.

Barr در روز سه شنبه منتشر شد بیانیه ای از علاقه در این مورد می سی سی پی کلیساها و گفت که “نهادهای مذهبی باید به طور خاص برای خاص بار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im