جدید قرنطینه برنامه کمک خواهد کرد که کاهش گسترش ویروس در چنای: شرکت

جدید قرنطینه استراتژی محدود به خانه ها حدود 7-8 لاخ مردم است انتظار می رود به کاهش احتمال انتقال از coronavirus در کلان شهر شاهد دارد سنبله در موارد به صورت روزانه با توجه به بالا رسمی از شهرستان مدنی بدن.

جدا از مهار اقدامات بیشتر چنای شرکت (GCC) نیز ramping تا ظرفیت Covid مراکز مراقبت اضافه کردن بیش از 7000 تخت خود کمیسر G Prakash گفت.

صفحه اصلی قرنطینه سیستم مانیتورینگ

خانه قرنطینه سیستم مانیتورینگ (HQMS) گرفته شده است تا در این شهر تحت مستند تا 30 ژوئن در پی افزایش موارد است. حدود 4500 داوطلبان اختصاص داده شده اند به کمک و نظارت بر کسانی که کمتر از 14 روز قرنطینه در تمام مناطق 15 شرکت, او گفت:.

این بود که علاوه بر اقدامات موجود از قبیل درب-به-درب های روزانه نظر سنجی برای شناسایی افراد با علائم کروناویروس. چنای حساب برای عظیم 42,752 Covid-19 مورد از دولت شمارش 62,087 از دوشنبه.

ایده پشت استقرار داوطلبان در 200 بخش زیر 15 مناطق بود برای کمک به جلوگیری از کسانی که تحت انزوا از بیرون آمدن از خانه های خود را برای نیازهای روزمره Prakash گفت.

یک داوطلب را پوشش پنج خیابان در مورد تراکم جمعیت و در موارد دیگر 10 تا 15 خیابان ها و خرید و تامین کالاهای ضروری و یا داروهای مورد نیاز خانه قرنطینه و همچنین نظارت بر آنها را به اطمینان حاصل شود آنها باقی می ماند در داخل خانه.

حدود 1.20 لاخ خانه ها پوشش داده شد و در حال حاضر آن را به احتمال زیاد برای عبور از دو لاخ به عنوان HQMS در حال حاضر شامل 18 دسته از مردم از جمله کسانی که تصمیم گرفتند برای خانه انزوا پس از تست مثبت و ترخيص بيماران از بيمارستان ها و Covid مراکز مراقبت, او گفت:.

با فرض اینکه هر یک از این خانه تحت قرنطینه چهار نفر – با هر دو شانس داشتن قرارداد ویروس و یا که در حال حاضر آزمایش مثبت – در مورد دو لاخ خانه تحت انزوا را پوشش هشت لاخ مردم آمریکا است ،

در واقع با قرار دادن حدود 7-8 لاخ افرادی که ممکن است گسترش ویروس تحت صفحه اصلی قرنطینه “ما به طور کامل جلوگیری از احتمال انتقال از آنها به دیگران گفت.

او ابراز اطمینان کرد که چنین اقدامات و زمان 12 روز شدید مستند کمک به کاهش بار مورد در شهرستان. اولیه و تمدید تماس مردم که با توجه به سواب نمونه به شرکت مجموعه مراکز دولتی یا خصوصی امکانات و انتظار برای نتایج آزمون نیز تحت قرنطینه برنامه است.

به عنوان در هر تجدید نظر پروتکل در حال حاضر بدون خروج از تست های انجام شده برای تعیین اگر مردم مرخص شدن باید منفی شد یا نه.

اگر مردم منتظر نتایج شد محدود نمی شود آن را ممکن است در نتیجه ویروس پراکندگی اگر آنها تبدیل به مثبت بعد گفت: تأکید منطق پشت قرار دادن این افراد تحت قرنطینه.

عودت توسط هوا و دریا یا جاده حالت های حمل و نقل نیز بودند که قرنطینه علاوه بر کسانی که ترسیم شد با در نظر گرفتن جنبه های مانند امکان از قرار گرفتن در معرض پاتوژن.

ظرفیت تخت در مراکز مراقبت Covid

در ramping تا ظرفیت تخت در Covid مراکز مراقبت در این شهرستان گفت: در حال حاضر 17,500 تخت در محل هستند که 12,000 شده اند operationalised توسط deputing پزشکان و دیگر پرسنل بهداشت و درمان.

“در حال حاضر اشغال تخت در CCCs هستند فقط 3000 و ما هنوز هم مقدار زیادی از فضای.” با توجه به احتمالی عامل بیشتر تخت اضافه در زیر CCC دسته عمدتا به تهیه کردن به بیماران بدون علامت و کسانی که با علائم خفیف است.

علاوه بر این از 2000 و 1200 تخت های بیشتر خواهد بود در این آنا و دانشگاه IIT-مدرس محل بود.

همچنین این شرکت به زودی دسترسی به 4500 تخت در تامیل نادو مسکن هیئت مدیره ساخته شده و اتاق های اجاره ای در Athipet نزدیکی Ambattur, او گفت:.

در مجموع مقامات شهرستان را 7,700 بیشتر تخت تحت CCCs.

“فقط در صورتی که اگر ما نیاز به تخت های بیشتر این امکانات نمی تواند ایجاد شود همه از ناگهانی است و به همین دلیل ما در حال ساخت ترتیبات برای بیشتر تخت,” او گفت:.

در حالی که دولت اجرا امکانات در شهر حدود 5000 تخت از جمله ESI بیمارستان این در درجه اول تهیه کردن به کسانی که با علائم و همزمان بیماری.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *