New optional tax regime, savings in India, Nirmala Sitharaman, direct tax rates, tax exemptions, Ajay Bhushan Pandeyوزارت مالیه انتظار دارد حداقل 80 درصد از مالیات دهندگان را به حرکت به درآمد جدید نظام مالیاتی درآمد, وزیر آجی بوشان Pandey پیشتر گفته.

پیشنهاد دولت برای معرفی اختیاری جدید نظام مالیاتی بدون معافیت و کسر خواهد شد و منفی اثر صرفه جویی در هند با توجه به کارشناسان. وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در بودجه 2020-21 ارائه گزینه ای برای مالیات بر درآمد شخصی دهندگان باقی می ماند مالیاتی موجود در طرح معافیت و کسر و یا انتخاب کردن برای ساده نظام مالیاتی با نرخ مالیات پایین تر اما بدون معافیت و کسر.

NIPFP استاد N R Bhanumurthy گفت: به عنوان کندی اقتصاد با توجه به کاهش تقاضا در سراسر بخش های دولت در تلاش است تا با ارائه محرک های برش مستقیم نرخ مالیات (هر دو شخصی و شرکت های بزرگ درآمد).

اخبار مرتبط

“اگر چه حاشیه, این می تواند کمک به احیای تقاضا…این می تواند تاثیر بر خانواده’ پس انداز به عنوان کاهش در نرخ مالیات همراه است با حذف از کسر معافیت مالیاتی” Bhanumurthy گفت PTI.

بر اساس گزارش ها بیش از شش سال گذشته هند نرخ پس انداز شده است بطور قابل توجهی کاهش است. در سال 2012 به طور کلی صرفه جویی در میزان در هند در حدود 36 درصد است اما در حال حاضر به 30 درصد است. اشاره کرد که به عنوان پس انداز در حال حاضر رو به کاهش وجود دارد انتظارات از مالیات اضافی اوراق قرضه پس انداز Bhanumurthy گفت: “اما بودجه آمده است تا با اقدامات است که می تواند در نتیجه دقیقا برعکس تاثیر”.

اظهار نظر در پیشنهاد اقتصاددان برجسته و سابق اتحادیه وزیر Yoginder Alagh گفت: “این (پیشنهاد) قطعا کاهش پس انداز مشوق”. Rohit آزاد, دستیار استاد در JNU گفت: با توجه به این پیشنهاد نرخ پس انداز ممکن است در پاییز اما نه یک چیز بد در طول رکود. “اما آنچه که بیشتر فاحش است این تصور ایجاد شده است که بار مالیاتی پایین خواهد رفت در حالی که در نت نظر برای وسط و پایین طبقات متوسط آن را در تمام احتمال, نه,” دانشگاه آزاد گفت.

وزارت مالیه انتظار دارد حداقل 80 درصد از مالیات دهندگان را به حرکت به درآمد جدید نظام مالیاتی درآمد, وزیر آجی بوشان Pandey پیشتر گفته. در زیر جدید پیشنهاد مالیات افراد با درآمد سالانه تا تومان 2.5 لاخ نمی خواهد که به پرداخت هر گونه مالیات. برای درآمد بین 2.5 Rs لاخ به 5 لاخ نرخ مالیات (به عنوان قبل از آن) است 5 درصد است.

بیشتر کسانی که با درآمد Rs 5 لاخ به تومان 7.5 لاخ را مجبور به پرداخت کاهش می یابد, نرخ مالیات 10 درصد; بین Rs 7.5 لاخ و lakh 10 تومان 15 درصد; بین 10 تومان لاخ و 12.5 لاخ 20 درصد; بین تومان 12.5 لاخ و 15 لاخ 25 درصد و بالاتر تومان 15 لاخ 30 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de