جدید هنجارهای: RBI مسائل روشن شدن در CRR محاسبه

rbi, npaRBI روشن است که بازپرداخت و دارایی های غیر نمایشی (NPA) خواهد بود کسر از اعتبار افزایشی.

بانک مرکزی هند (RBI) در چهار شنبه صادر توضیحات بیشتر در به تازگی اعلام کرد که آرامش در نسبت ذخیره نقدی (CRR) محاسبات به صورت افزایشی اعتباری توسعه یافته برای اتومبیل و مسکن و میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs).

بانک مرکزی توضیح داد که برای محاسبه افزایشی اعتبار برجسته خرده فروشی وام به بخش مشخص شده به عنوان در هر گزارش روز شنبه آغاز فوریه 14 تا که از تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 خواهد بود کسر از اعتبار برجسته به بخش مشخص شده به عنوان در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.

اخبار مرتبط

“اگر تفاوت برجسته و اعتباری مثبت است معادل مقدار تفاوت (باید) کسر از NDTL (خالص تقاضا و زمان بدهی) به منظور CRR تعمیر و نگهداری. اگر تفاوت در اعتبار به هر یک از بخش مشخص شده منفی است باید آن را نادیده گرفت” RBI گفت.

وام دهندگان بودند و در انتظار روشن شدن بیشتر بر روی جزئیات CRR معافیت اعلام کرد در فوریه 6 در طول RBI را دو ماهنامه بررسی سیاست.

RBI نیز روشن است که بازپرداخت و دارایی های غیر نمایشی (NPA) خواهد بود کسر از اعتبار افزایشی. خالص مقدار افزایشی اعتبار خواهد بود واجد شرایط برای بهره مندی از کسر از NDTL برای یک دوره حداکثر پنج سال است که تا دو هفته پایان ژانویه 24 سال 2025 یا تصدی وام هرکدام که زودتر اتفاق بیافتد.

در حال حاضر CRR برای بانک ثابت در 4 درصد از آنها NDTL. با کمتر پول نقد در حال پارک شده با RBI به عنوان CRR حرکت است انتظار می رود به منظور تشویق بانک ها به فشار اعتباری در این بخش مشخص شده. غیر غذایی رشد اعتبار در طول دو هفته به پایان رسید فوریه 01 بود در 7.07%.

آژانس رتبه Crisil گفت: رشد اعتبار است که انتظار می رود به افزایش 200-300 واحد در بعد مالی به عنوان خرده فروشی های اعتباری میدارد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>