جدید مکزیک قوانین قاضی در برابر کلیسا در coronavirus shutdown مورد

جدید مکزیک قاضی روز جمعه حکم داد که رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام اقامت در خانه سفارش را نقض نمی کند یک آلبوکرک کلیسا متمم اول قانون اساسی حقوق.

این کلیسا اولین میراث شکایت کرد پس از Lujan گریشام اضافه کلیساها به دولت لیست فعالیت های غیر ضروری در شرایط اضطراری بهداشتی سفارش در روز قبل از عید پاک به این معنی که بیش از پنج نفر می تواند جمع آوری در خدمات. در کلیسا پر کردن این ادعا که منظور نقض متمم اول قانون اساسی از آنجا که کلیسا باید بیش از پنج نفر برای قرار دادن بر روی یک سرویس.

اولین میراث خواسته به صورت موقت سفارش محدود در Lujan گریشام فرمان اجرایی که دادگاه نیز دور انداخت.

در روز شنبه کنفرانس مطبوعاتی Lujan گریشام گفت که او تا به حال اضافه شده کلیساها به لیست غیر ضروری خدمات به گارد در برابر امکان بزرگ اجتماعات کلیسا.

“ما که از آنجا که ما تا به حال بیش از یک تعداد انگشت شماری از کلیساها بودند که رفتن به عید پاک خدمات و دانستن خطر که به همه ما و جوامع ما در بهداشت و درمان کارگران ما ساخته شده است که منع صریح و روشن” او گفت:.

میراث برگزار شد یک فرد در یکشنبه عید پاک خدمات به هر حال با حدود 30 نفر سازماندهی آن و حدود 60 نفر در حضور گسترش در سراسر سه خدمات با توجه به سر کشیش استیو Smotherman.

یکی دیگر از کلیسا شبان, Daniel McCabe گفت: در طول یک مصاحبه رادیویی که به اعتقاد او Lujan گریشام بود ناعادلانه هدف قرار دادن کلیساها در جهت او را به دلیل آن اجازه می دهد تا کسب و کار به کار در کاهش ظرفیت اما نه کلیسا.

“ما اعتقاد داریم آنچه در متمم اول قانون اساسی می گوید: که وجود دارد نباید قوانین ساخته شده در برابر دین” او گفت:. “اگر یک جعبه فروشگاه در حال رفتن به اجازه به 20 درصد چرا نمی خواهد به شما اجازه می دهد یک کلیسا به 20 درصد?”

کانزاس قاضی در روز شنبه تحویل مشابهی حاکم گفت که رژیم صهیونیستی. لورا کلی به منظور منع تجمعات مذهبی با بیش از 10 نفر شد اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de