جدید مالزی PM سوگند در میان بحران Mahathir دعوا در

سابق وزیر کشور شد و سنای مالزی لیگ برتر روز یکشنبه به مناسبت بازگشت از یک رسوایی-فرو رفته رژیم به قدرت پس از آخرین دولت سقوط اما سابق رهبر Mahathir محمد ناودان به عنوان حرکت غیر قانونی است.

کشور جنوب شرق آسیا شد سقوط به آشفتگی یک هفته پیش به عنوان Mahathir را اصلاح طلب “پیمان امیدی” داد که با هجوم به یک پیروزی تاریخی در سال 2018 سقوط پس از یک پیشنهاد به زور رهبر-در-انتظار انور ابراهیم.

Mahathir – که جهان قدیمی ترین رهبر در سال 94 – سپس ترک, راه اندازی یک مسابقه برای نخست وزیری که او در نهایت از دست داد تا کمی شناخته شده Muhyiddin یاسین که سر یک ائتلاف تحت سلطه کشور های قومی مالایی اکثریت مسلمان.

این تصمیم در روز دوشنبه توسط پادشاه انتخاب کنید Muhyiddin استقبال شد با شوک به عنوان Mahathir متحدان ادعا کرد که او از حمایت کافی برای بازگشت به عنوان رهبر و موجب خشم گسترده است که دولت منتخب دموکراتیک بود که ناگهان خارج.

پادشاه انتصاب نخست وزیر این کشور را که باید نشان دهد او حمایت بسیاری از نمایندگان مجلس است.

Muhyiddin ائتلاف شامل ایالات مالزی سازمان ملی (UMNO) از خوار سابق رهبر Najib Razak, همچنین به عنوان یک گروه تندرو که می خواهد سخت تر قوانین اسلامی.

UMNO فساد است-سرند lynchpin ائتلاف پرتاب در سال 2018 انتخابات میان اتهامات نجیب و همدستان او غارت میلیاردها دلار از صندوق 1MDB. نجیب در حال حاضر در دادگاه فساد است.

با وجود آخرین لحظه پیشنهاد توسط Mahathir و متحدان خود را به اثبات که کهنه سیاستمدار بود و از حمایت کافی برای بازگشت به, برتر, Muhyiddin را افتتاح رفتم جلو در صبح روز یکشنبه.

پوشیدن سنتی مالایی لباس 72 سال از زمان ادای سوگند در کاخ ملی در کوالالامپور طی یک مراسم استادانه درست شده. اما در یک کنفرانس مطبوعاتی در مدت کوتاهی قبل از Mahathir اصرار داشت که Muhyiddin ندارد پشتیبانی از بسیاری از کشور 222 نمایندگان مجلس است.

“این یک چیز بسیار عجیب و غریب… بازندگان تشکیل دولت برندگان خواهد شد در مخالفت با” او گفت:.

“حاکمیت قانون و دیگر اعمال می شود,” او گفت:, و اضافه کرد که او را برای تماس فوری مجلس نشسته به طوری که Muhyiddin می تواند ثابت کند او به اندازه کافی پشتیبانی می کند.

جانباز سابق-رهبر-که در خدمت اول از روی لئامت دادن به عنوان نخست وزیر از سال 1981 تا 2003 — با این حال اذعان کرد که شاه را رد کرده بود برای دیدن او به شنیدن در مورد او و این که “پیمان امیدی” خواهد داد در حال حاضر به مخالفت.

خشم عمومی در حال رشد بود در خروج از اصلاح طلب اتحاد با برچسب “NotMyPM” روند در توییتر و بیش از 100 ، 000 نفر با امضای یک طومار که گفت: این حرکت یک “خیانت” از رای دهندگان انتخاب در سال 2018 نظرسنجی.

سیاسی بحران زمانی آغاز شد که یک گروه از ائتلاف حاکم قانونگذاران نیروهای با احزاب مخالف در تلاش برای تشکیل یک دولت جدید بدون انور و توقف او را از تبدیل شدن به نخست وزیر.

پس از دولت سقوط کرد Mahathir منصوب شد نخست وزیر موقت و او و انور در ابتدا راه اندازی جداگانه مناقصه برای قدرت احیای خود را چندین دهه رقابت.

اما به عنوان Muhyiddin پیشنهاد به سرعت به حمایت و مشخص شد که او می تواند رسیدن به قدرت با UMNO, Mahathir و انور پیوستند دوباره در تلاش برای متوقف کردن او — اما آن را ثابت کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>