جدید عفونت رای کاهش یافت 3 ٪ به علت پوشیدن ماسک: گزارش

با توجه به یک مطالعه جدید نیاز به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از coronavirus کمک کرده است جلوگیری از دهها هزار نفر از عفونت همانطور که در گزارش رویترز.

این مطالعه نشان می دهد که ورزشی است و از اهمیت زیادی برخوردار است. این می آید قبل از پیوستن به اجتماعی فاصله و ماندن در خانه و گفت: محققان در این مطالعه PNAS منتشر شده در: مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا است.

عفونت روند منتقل نمایی هنگامی که ماسک-پوشیدن قوانین در جای خود قرار گرفتند در مارس 6 در شمال ایتالیا و در تاریخ 17 آوریل در شهر نیویورک – در آن زمان در میان سخت ترین ضربه از مناطق جهان با بحران بهداشت و درمان این مطالعه نشان داد.

“این محافظ اندازه گیری به تنهایی و به طور قابل توجهی کاهش تعداد عفونت است که توسط بیش از 78,000 در ایتالیا از تاریخ 6 آوریل تا 9 مه و بیش از 66,000 در شهر نیویورک از مارس 17 آوریل 9,” محققان محاسبه می شود.

هنگامی که ماسک-پوشیدن رفت به اثر در نیویورک روزانه جدید عفونت نرخ کاهش یافت و حدود 3 درصد در هر روز محققان گفتند. در بقیه کشور روزانه عفونت های جدید همچنان به افزایش است.

تماس مستقیم احتیاطی – اجتماعی فاصله قرنطینه و جداسازی و دست مطابق با اصول بهداشتی – در محل قبل از ماسک-پوشیدن قوانین به اثر رفت در ایتالیا و شهر نیویورک است. اما آنها تنها کمک به حداقل رساندن انتقال ویروس از طریق تماس مستقیم در حالی که صورت-پوشش کمک می کند تا جلوگیری از انتقال هوابرد, محققان می گویند.

“عملکرد منحصر به فرد از چهره-پوشش برای جلوگیری از عمل بمباران اتمی و استنشاق ویروس-تحمل ذرات معلق در هوا حساب برای کاهش عفونت” گفتند. که نشان می دهد “که برنامه انتقال Covid-19 نشان دهنده غالب مسیر عفونت.”

آمریکا مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه خواست سازمان از اجتماعات بزرگ که شامل “فریاد شعار و یا آواز خواندن به شدت تشویق به استفاده از پارچه پوشش صورت برای کاهش خطر گسترش این کوروناویروس” به عنوان ذکر شده در گزارش رویترز.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *