MANCHESTER, New Hampshire — Despite گرفتن لذت در یک رژه از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نزولی در دولت خود را هر چهار سال برخی از گرانیت دولت رای دهندگان سوال که آیا آنها باید آستین ، نقش مهمی در انتخاب دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

“بسیار صادقانه فکر نمی کنم نیوهمپشایر باید برای اولین بار در کشور” گفت: شکایت Corby بازنشسته معلم در منچستر. “من فکر نمی کنم هر کسی است و دولت باید یکی از اولین کشور های اولیه. شما باید هر دو چرخش و یا کوچک روستایی دولتی و شهری دولت با هم.”

داوطلبانی که محل خوبی در آیووا قفقاز به دنبال مقدماتی نیوهمپشایر دیدن یک دست انداز در توجه و بودجه پیش از بعدی مسابقات در نوادا در ایالت کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده است. یک فقیر در ایالات متحده اغلب نیروهای نامزدها به رها کردن.

از لحاظ تاریخی نامزدها باید کار می کرد تا راه خود را در شهرت ملی رسید و پس از مبارزات مردمی و برنده شدن اعتماد به نفس از رای دهندگان در گروه های کوچک در حال پیشرفت به رویدادهای بزرگتر. اما در یک ملی اصلی محیط زیست است که در مورد دیگر Corby استدلال کرد.

“کل این ایده داشتن گروه های کوچک در اتاق نشیمن واقعا تغییر,” او گفت:. “وجود دارد مردم در خانه های بزرگ و آنها باید مردم در اتاق نشیمن در اتاق ناهار خوری در سراسر خانه و آن را همان 15 تا 20 نفر نشسته در یک گروه با هم.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به عنوان مثال برگزار شد “خانه حزب” در Nashua در طول هفته اول خود را در مبارزات انتخاباتی در سال 2019 به خود جلب کرد که حدود 200 نفر در حیاط خلوت با دقت صحنه با اجاره چادر برای محافظت از شرکت کنندگان از باران مطبوعات risers و طناب خط به حفاظت از باغ. سابق تگزاس کنگره و ترک تحصیل 2020 امیدوار Beto o’rourke برگزار شد “خانه حزب” همان هفته در یک Salem, New Hampshire, حیاط خلوت با بیش از 100 شرکت کنندگان.

نیوهمپشایر رای دهندگان در زمان کمی از لذت خود را-در-این-ملت رقیب ایالت آیووا که مجبور به تاخیر در گزارش نتایج با توجه به اختلال در برنامه ای که سوخت استدلال که دولت دیگر باید اول بروید.

“کسانی که در قفقاز همه افتضاح” گفت: بازنشسته Nashua ساکن تام Mandra در روز سه شنبه به تاخیر آیووا نتایج باقی ماند یک رمز و راز است. “آنها را دور مردم این فرصت را به رای دادن. شما باید به صرف سه یا چهار ساعت در شب و آن را سخت به اندازه کافی به مردم برای رفتن دو بلوک را به محل رای گیری برای ایستادن در خط کمی برای رای دادن.”

اما بیشتر شنیده استدلال در برابر آیووا را از نفوذ اولیه نیز به New Hampshire. کشورهای کمتر تنوع جمعیتی از بقیه کشور است. سفید افرادی که هنر مدرن را تا حدود 60 درصد از ایالات متحده به عنوان یک کل است اما حدود 85 درصد از آیووا جمعیت و 90 درصد از نیوهمپشایر با توجه به اداره آمار.

که باعث ایجاد مشکل برای دادن شتاب به داوطلبانی که ممکن است درخواست تجدید نظر به رای دهندگان اقلیت مهم رای گیری بلوک برای دموکرات ها در انتخابات عمومی ، بایدن مثلا نظر سنجی خوبی با اقلیت رای دهندگان اما سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg تلاش برای کسب حمایت از nonwhite رای دهندگان.

سابق وزیر مسکن جولیان کاسترو بود که تنها لاتین در حال اجرا برای رئیس جمهور قبل از پایان پیشنهاد خود را در ماه گذشته به نام برای پایان دادن به اولین-در-این-ملت وضعیت هر دو کشور بر اساس تنوع موضوع است.

نیوهمپشایر رای دهندگان معتقدند که دولت خود را که بسیار سفید یک مشکل است.

“من احساس می آیووا و نیوهمپشایر کمی بیش از حد شبیه جمعیتی صحبت کردن. من می خواهم برای دیدن ترکیب مختلف گفت:” راشل مک اینتایر, 48, یک تحلیلگر و وارن حامی در Nashua. “اما من نمی فهمم که چرا ما نمی همه رای دادن در همان روز است.”

استیو ویلیامز که با حضور یک رویداد برای ماساچوست ایالت Elizabeth Warren, شک و تردید بود از نیوهمپشایر داشتن تاثیر زیادی بود اما هنوز مطمئن شوید که چه بهترین جایگزین خواهد بود.

“تنوع مشکل مرا اذیت کمی, اما من نمی دانم چه چیزی برای انجام با سیستم اولیه” گفت: ویلیامز بازنشسته Nashua, resident. “به نظر می رسد مانند یک دیوانه سیستم به من. من فکر می کنم احزاب را بیش از حد کنترل چگونه کار می کند.”

مدافعان New Hampshire محل در تقویم اصلی اذعان کمی خودخواه لذت داشتن فرصت برای نامزد-فروشگاه.

“من دوست دارم که قادر به تنظیم سرعت گفت:” بازنشسته Nashua ساکن الیزابت بیلی. “ما معمولا در انتخاب یک برنده است.”

دیگران استدلال می کنند که مردم در دولت هستند بهتر مشروط به دامپزشک آرای انتخابات ریاست جمهوری پس از چند دهه از شرکت در این فرایند است.

“خانواده من در ماساچوست آنها واقعا هیچ آگاهی در مورد نامزدها گفت:” کتی MacPhee, 58, حقوقی از مدفود.

“این بخشی از DNA ما گفت:” کارول Gayman, 71, یک YMCA جمع آوری کمک در منچستر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de