One, نیوهمشایر, زن بود و داشتن آن زمانی که MSNBC از او پرسید که برای چه کسی به او رای گیری در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

“من رای دادند برنی اگر چه تعدادی از نامزدها که من واقعا دوست دارم. و بنابراین من احساس زمانی که من به پایان رسید و رای گیری من هنوز بلاتکلیف از جمله الیزابت از جمله مایکل بنت که برای ماده” زن گفت: MSNBC میزبان Ari Melber.

“این نوعی تناقض به تصمیم می گیرید و سپس احساس مردد. بنابراین شما پیچیده فرد” Melber در پاسخ به آن زن پاسخ داد: “بله. اما من می خواهم بگویم دلیل من برای برنی است زیرا از MSNBC.”

“رفتن” میزبان گفت: قبل از زن پاره به شبکه را پوشش ورمونت مستقل است. “من فکر می کنم آن را کاملا بدبینانه می گویند که او را از دست داده و 50 درصد از رای خود را از آخرین باری که دو نامزد. در حال حاضر وجود دارد چند فوق العاده داوطلبانی که بزرگ خواهد بود رئیس جمهور و مردم است که من فکر می کنم ما می توانیم متحد کردن و پشت” او گفت:. “اما این نوع از ‘توقف برنی’ بدبینی که من شنیده ام از یک تعداد زیادی از مردم من تماشای MSNBC به طور مداوم به طوری که من شنیده ام که از تعدادی از مفسران. و پس از آن ساخته شده من به اندازه کافی عصبانی من گفت: “خوب برنی کردم رای من.'”

Melber تشکر زن برای پاسخ او قبل از شوخی که او می دانست که او “پیچیده است.”

MSNBC مورد انتقاد قرار گرفته توسط anti-ایجاد کمپین از جمله ساندرز و اندرو یانگ برای پوشش آن. ساندرز به طور منظم ریل در برابر “شرکت رسانه ای” برای بودن در برابر مبارزات انتخاباتی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su