جدید Covid-19 موارد آمار بالا در تامیل نادو

تعداد مثبت Covid-19 موارد در تامیل نادو عبور از 100-mark با پنجاه موارد جدید گزارش امروز — بالاترین تعداد موارد گزارش شده در یک روز در دولت تا کنون. کل تایید Covid-19 عفونت در این دولت افزایش یافته است به 124. از 50 جدید موارد مثبت و 45 از آنها تا به حال در سفر به دهلی نو. همه آنها پذیرفته شده اند به بیمارستان های Kanyakumari تیرونلولی چنای و نمککل و پایدار می گوید: یک توییت وزیر بهداشت C Vijayabaskar.

50 نفر که تست مثبت بود با حضور Tablighi Jamaat, یک کنفرانس در دهلی نو (Nizamuddin). نزدیک به 1500 نفر از اعضای دولت شرکت کرده بود در این کنفرانس است. این 1,130 به دولت بازگشت و بقیه ماند در دهلی نو. “ما را شناسایی کرده اند 515 از آنها در سراسر چندین ولسوالی” او گفت newspersons. در ضمن تامیل نادو دولت راه اندازی خواهد شد ₹₹200 کرور Covid-19 امداد و طرح توسعه برای سرمایه گذاری نیازهای شرکتهای کوچک و متوسط که وام availed از Tamll نادو صنعتی شرکت سرمایه گذاری (TIIC), وزیر Edappadi K Palaniswami امروز اعلام کرد.

اعلام کشت از اقدامات مالی برای کمک به مردم و واحدهای کسب و کار جزر و مد بیش از بحران کنونی خارج از Covid-19 pandemic مستند Palaniswami دستور فرمت EMI پرداخت برای مسکن, محصول, ماهیگیری, پارچه و صنعتی وام تا 30 ژوئن. او نیز اعطا زمان بیشتری برای پرداخت از اموال و آب مالیاتی تا تاریخ 30 ژوئن و به مدت سه ماه مهلت قانونی تعاونی و صنعتی وام و تربیه.

او همچنین خواست صاحبخانه به قبول برای اجاره مارس و آوریل دو ماه بعد. به طور مشابه کسانی که باید وام از Sipcot و TIIC داده خواهد شد و سه ماه تمدید تا ژوئن.

Palaniswami خواست مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im