جدید کروناویروس آزمون و مواد مخدر ارائه روشنایی ضعیف تابیدن از امید

Rapid پیشرفت در بهداشت و درمان فن آوری و توسعه مواد مخدر وعده برای محدود کردن آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شرکت های دارویی بزرگ اعلام کرد پیشرفت برای توسعه واکسن و ضد ویروسی مواد مخدر در روزهای اخیر و تولید کنندگان ایجاد عقیم سازی ماشین آلات برای گسترش طول عمر از ماسک تنفسی کمک به محاصره پزشکان و پرستاران.

جانسون و جانسون اعلام کرد روز دوشنبه که هدف آن سرعت بخشیدن به توسعه واکسن که به طور معمول طول می کشد پنج تا 15 سال و دریافت مجوز از اداره غذا و دارو به عنوان به زودی به عنوان اوایل سال 2021 برای استفاده در برابر ویروس.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است هشدار داد در مقابل خوش بینی بیش از حد است که یک درمان یا واکسن در دسترس تبدیل خواهد شد در کمتر از 18 ماه اما گفت: در روز دوشنبه در کاخ سفید نشست خبری که واکسن می تواند آماده اواخر سال جاری یا اوایل سال 2021 در فصل آنفولانزا.

“ما یک واکسن است که در مسیر و چند نامزد دیگر, بنابراین من پیش بینی است که [در] یک سال به یک سال و نیم ما قادر به انجام آن تحت شرایط اضطراری استفاده” Fauci و افزود: “اگر ما شروع به دیدن یک اثر سیگنال ما ممکن است قادر به استفاده از حتی یک واکسن در فصل آینده است.”

Johnson & Johnson صرف خواهد شد بیش از 1 میلیارد دلار به صندوق واکسن پژوهش با پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار سازمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

کیت تست تولید کنندگان را نیز دریافت مجوز از اداره غذا و دارو برای بالا تست سرعت کیت است که می تواند به مردم coronavirus نتایج آزمون در دقیقه. هفته گذشته FDA اعطا اضطراری با استفاده از تصویب به ابوت برای تست کیت قادر به ارائه نتایج در عنوان کمی تا پنج دقیقه است.

این آزمون بر خلاف دیگر high-throughput آزمون توسعه یافته برای استفاده در بیمارستان است انجام portable 7-پوند جعبه برای استفاده در دفاتر پزشکان و درمانگاه های مراقبت های فوری. این شرکت با هدف ارائه 50,000 آزمون در روز به بیمارستان دفاتر پزشکان و کلینیک ها از هفته آینده.

فناوری پزشکی و دارویی به دست آمده اند اضطراری FDA مجوز برای تست کیت های سریع در پی انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ساخت کیت های آزمایش به طور گسترده ای در دسترس برای بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند علائم COVID-19. بهداشت و درمان کارگران شده اند و از ماسک و دستکش, coveralls و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی. دولت در حال کار برای درمان این.

شرکت های خودرو, لباس سازندگان و دیگران به انتقال کارخانه به ماسک. FDA داده است Battelle یک اوهایو گروه غیر انتفاعی مجوز برای توزیع یک ماشین است که sterilizes استفاده از ماسک در بیمارستان ها و درمانگاه ها.

“هر دستگاه در حال حاضر می تواند به ضد عفونی کردن 120,000 ماسک در هر روز. در حال حاضر فکر می کنم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک باغ گل رز جلسه توجیهی در روز دوشنبه. “آن را فقط مانند یک جدید. آن می تواند تا حدود 20 بار برای هر یک ماسک. بنابراین هر یک ماسک می توانید از طریق این فرایند 20 بار.”

انتشار توصیه های شنبه, پزشکان در آمریکا سازمانی موسسه گفت: آمریکا هنوز در فاز یک از این بیماری همه گیر است که در آن تمرکز باید بر روی “کاهش گسترش” با تشویق اجتماعی فاصله خود قرنطینه و بهداشت خوب. مرحله بعدی آغاز می شود تنها پس از یک دوره 14 روزه است که در آن هیچ مورد جدید بوجود می آیند و سپس به بیمارستان می تواند در درمان تمام بیماران به عنوان آنها را مبتلا به بیماری های دیگر و هر کس می تواند آزمایش می شود اگر مورد نیاز است.

مواد مخدر اخیر و پیشرفت های فن آوری ارائه می دهیم امید است که این کشور می تواند حرکت کند که فراتر از مرحله اول. بیش از 160000 نفر آلوده شده اند در ایالات متحده و بیش از 2,950 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

روز دوشنبه وزارت امور خارجه اعلام کرد که تا به حال مرتب بازگشت از حدود 25000 نفر رشته در خارج از کشور. مقامات گفت: 100 پروازهای برنامه ریزی شده به آنها را به خانه آورد.

در مریلند و ویرجینیا شد آخرین متحده به موضوع stay-at-home سفارشات. این بدین معنی است که حدود سه چهارم از این جمعیت به زودی خواهد شد گفت: برای ماندن در خانه مگر در کسب و کار ضروری مانند خرید مواد غذایی و یا به دنبال مراقبت های پزشکی.

در همین حال وال استریت ساخته شده یک شروع خوب برای این هفته با سه شاخص در قلمرو مثبت. سود منجر شد توسط بهداشت سهام از جمله Johnson & Johnson رسید که 8 درصد پس از آن اعلام واکسن.

راب Crilly کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im