جدید کروناویروس تست کمبود بافندگی با فصل آنفولانزا

تیوی چالش تست برای coronavirus به زودی ساخته می شود, بدتر از شروع فصل آنفولانزا بالا بردن شبح دیگری فلج کمبود تست های تشخیصی.

“وجود ندارد سناریو من می دانم که که تعداد کافی از آزمون تا با سقوط اگر ما همچنان به افزایش موارد در رای دادن است که ما” گفت: دکتر جاناتان سریع مدیر عامل برای همه گیر پاسخ آمادگی و پیشگیری در بنیاد راکفلر.

Quest Diagnostics, بزرگترین آزمایشگاه شرکت در ایالات متحده هشدار داد که آزمایشگاه قادر خواهد بود به افزایش منابع آزمون و مواد شیمیایی و ماشین آلات مورد استفاده برای تولید نتایج برای مقابله با افزایش تقاضا پس از فصل آنفولانزا می شود در جریان است. موجود زمان تاخیر در گرفتن COVID-19 نتایج آزمون انتظار می رود که به بدتر هنگامی که مردم شروع به گرفتن بیمار با سرما خوردگی و آنفولانزای فصلی.

“هیچ راهی وجود دارد که PCR ظرفیت در حال رفتن به در دو سه ماه آینده” جیمز دیویس یک معاون اجرایی رئیس جمهور در تلاش تشخیص گفت: بار مالی.

دیویس افزود که “راه حل های دیگر نیاز به یافت می شود” برای تشخیص بیماران مبتلا به بیمار با COVID-19.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس اول مارس آغاز شد کمبود های موجود تست های تشخیصی تشدید گسترش سریع این ویروس در سراسر جوامع و کشورهای چرا که تنها علامتی مردم قادر به گرفتن تست شده است.

تست ظرفیت در ایالات متحده به آرامی به تقاضا برای تست — تعدادی از تست های انجام شده در ماه ژوئن در حدود 46 درصد بیشتر از مجموع تعداد تست های انجام شده در ماه مه.

دکتر جاناتان سریع که قبلا به عنوان مدیر داروهای ضروری در سازمان جهانی بهداشت هشدار داد که موج در coronavirus موارد جدید hot spot متحده قرار داده خواهد شد نژادها در دسترس بودن آزمون و همچنین ماشین آلات و معرف های شیمیایی مورد استفاده برای تولید نتایج آزمون. آزمایشگاه تست زیرساخت ممکن است قادر به تحمل افزایش ظرفیت جدید آزمون. ناکافی عرضه آزمایشات تشخیصی خواهد بود مرکب توسط شرکت اتفاق می افتد و افزایش موارد آنفلوانزای فصلی.

“برای این آزمایشگاه بر اساس آزمون که تجهیزات 10s از هزاران نفر از قطعات” سریع گفت: واشنگتن آزما. “کسانی که هرگز واقعا در نظر گرفته شده بود در حال اجرا 24/7. و پس از آن قرار دادن ساییدگی و پارگی در آن ماشین آلات و همچنین در معرف سیستم.”

تست معرف بودند در تامین کوتاه مدت در مارس و آوریل کمک به ناکافی بودن سیستم تست. دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: سیاسی در ماه مارس بود که او نگران کاهش عرضه کیت های آزمایش استفاده می شود برای تشخیص COVID-19 که همچنین شناسایی سویه های آنفولانزای فصلی.

نرخ جدید روزانه coronavirus موارد در جنوب و کشورهای غربی در حال شکستن رکورد. فلوریدا وزارت بهداشت تایید 9,785 موارد اضافی از COVID-19 روز شنبه, آوردن دولت شناخته شده در مجموع به 379,619. فلوریدا مجموعه چندین رکورد جدید روزانه موارد از ماه ژوئن. در هفت روز گذشته ، coronavirus موارد در تگزاس بالغ بر بیش از 70,900 آوردن ایالت مجموع به حدود 356,000.

تگزاس و فلوریدا به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن همه ادعا که ایالات متحده ساخته شده است تست در دسترس تر از هر کشور دیگر و در عین حال سرعت که در آن مردم دریافت نتایج خود را بیش از حد آهسته است. در منطقه کلمبیا به عنوان مثال بدون علامت ساکن باید صبر کنید پنج تا هشت روز برای دریافت نتایج خود را. در طول پنج تا هشت روز کسی که مورد آزمایش قرار گرفت و در عین حال احساس می کند هیچ علائم COVID-19 هنوز هم می تواند گسترش ویروس به دیگران در جامعه خود را قبل از گرفتن نتایج نشان او دارای آزمایش مثبت برای این بیماری است.

تشخیصی آزمایشگاه در حال کار برای محدود کردن پنجره است که در آن مردم را به صبر خود را برای نتایج آزمون. LabCorp عمل یکی از بزرگترین آزمایشگاه بالینی شبکه در جهان است در حال حاضر در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تقاضا برای تست در زمانی که میلیون ها نفر از آزمایش های در حال انجام در هر هفته به دلیل خوشه در موارد سراسر جنوب, با توجه به گزارش توسط بار مالی. اما LabCorp گفت: واشنگتن آزما آنها انجام می دهند همه چیز ممکن است به کاهش زمان برای دریافت نتایج در نیم.

“ما قادر به پردازش 165,000 آزمون هر روز با برنامه های افزایش ظرفیت بیشتر است. با این ظرفیت اضافی ما را کاهش متوسط زمان تحویل نتایج به سه تا پنج روز” یک سخنگو از LabCorp گفت: واشنگتن آزما. “ما همچنان به تمرکز بر کاهش زمان آن را برای یک بیمار خود را برای دریافت نتیجه و به عنوان تجهیزات اضافی و منابع در دسترس ما انتظار میانگین زمان به بهبود است.”

در طول پنج شنبه نشست خبری در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “برخی از مناطق کشور ما خیلی خوب انجام می دهند دیگران انجام می دهند کمتر به خوبی آن را احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

این بیماری همه گیر است و بدتر در چند ماه گذشته با رکورد بالا موارد جدید دیده نمی شود در شروع این بیماری همه گیر که مقامات بهداشت عمومی بر این باور خواهد اوج در ماه آوریل است. در زمان تست زیرساخت در ایالات متحده سریع گفت: ممکن است قادر به نگه دارید تا با قریب الوقوع افزایش تقاضا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im