جدید کروناویروس مورد منشا ناشناخته در کالیفرنیا

ایالات متحده به استناد فدرال قانون دفاع برای افزایش تولید از ماسک و دستکش و روپوش و موارد دیگر برای محافظت در برابر جدید coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: به عنوان یک مورد جدید با منشا ناشناخته تایید شد در کالیفرنیا در روز جمعه.

آخرین ما مورد گزارش شده در شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا به دره سیلیکون مرکز فن آوری. شهرستان مقامات بهداشت گفت: در آن مورد با منشا ناشناخته دوم در دولت تا کنون از 10 مورد وجود دارد. در سراسر جهان بیشتر کشورهای در حال گزارش عفونت های جدید شرکت ها را محدود سفر و بازارهای سهام جهانی در ادامه به جست و خیز کردن.

“ما با استفاده از دفاع تولید به عنوان لازم برای فعال کردن که ما قرارداد رفتن به جلو از خط” ما سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. “است که یک قدرت است که ما داریم و ما استفاده از آن برای به دست آوردن هر چیزی که ما باید برای به دست آوردن.”

ایالات متحده را یک تصمیم “به زودی” در مورد اینکه آیا به نوار ورود مسافران از کشورهای با بیشترین موارد جدید coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در روز جمعه به خود آمد دولت را زیر آتش از مخالفان سیاسی خود را برای پاسخ به شیوع بیماری است.

در یک رالی در کارولینای جنوبی در شب جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود دولت در واکنش به شیوع کروناویروس و متهم دموکرات از سیاسی کردن این بیماری است. این جدید خود را جعل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این رویداد برگزار می شود یک روز قبل از دولتهای دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر کرده است مشاوره های مسافرتی برای کشورهای مختلف و در روز جمعه در آن گفت: آمریکایی ها باید تجدید نظر در سفر به ایتالیا, که در آن نزدیک به 900 coronavirus موارد تایید شده است. هشدار مشابه صادر شد در اوایل این هفته برای کره جنوبی است که صدها عفونت.

دولت وظیفه نیروی منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن به مقابله با این تهدید را ملاقات در کاخ سفید در صبح روز شنبه به طور رسمی دولت.

تعداد تایید ما موارد از بیماری تنفسی است که هنوز هم نسبتا کوچک در 62 بسیاری از آنها عودت آمریکایی مسافران از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن, اما در حال رشد وجود دارد ترس است که این کشور در آستانه شیوع گسترده تر.

“در هر صورت مردم در حال درمان و همه حساب ها به خوبی انجام می دهند” معاون رئیس جمهور مایک پنس که شنود گذاشته شده است به رهبری دولت coronavirus پاسخ گفت: در طول یک زندگی جریان کنفرانس خبری.

آخرین آمار و ارقام از چین که در آن شیوع آغاز شده در اواخر سال گذشته نشان داد که حدود 80,000 مردم آلوده شده است با بیش از 2800 مرگ و میر. سازمان بهداشت جهانی گزارش 57 مرگ و میر در 46 کشور دیگر.

Anthony Fauci, یک دکتر که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در یک بسته-درب جلسه در مجلس نمایندگان ایالات متحده که پایدار گسترش coronavirus به معنای وجود خواهد داشت بسیاری از عفونت ها در ایالات متحده با توجه به یک منبع.

Fauci هشدار قانونگذاران این کشور را به اندازه کافی تست منابع این منبع گفت که خواست نامش فاش نشود. مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از آن گفت: خود تجدید نظر معیارهای که باید تست شده است و ramping تا تست قابلیت های. “هدف ما این است که هر ایالتی و محلی در بخش بهداشت و درمان آنلاین و انجام خود را تست تا پایان هفته آینده” CDC رسمی نانسی Messonier به خبرنگاران گفت:.

یک واکسن ممکن است تا 18 ماه به منظور توسعه بهداشت مقامات گفته اند. ایالات متحده تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن دیدار با رهبران کشورهای آسیایی جنوب شرقی آن در حال برنامه ریزی برای میزبانی در 14 مارس در لاس وگاس به دلیل نگرانی در مورد شیوع.

بازارهای شاقول

ما بورس های جهانی کاهش یافت به عنوان لرزاند, سرمایه گذاران آماده برای چشم انداز است که یک بیماری همه گیر می تواند بیشتر دندانه در حال حاضر کاهش اقتصاد جهانی. S&P 500 کاهش یافت و برای هفتمین روز جمعه و رنج افت از سال 2008 بحران مالی جهانی.

سهام کاهش ضرر و زیان در پایان جلسه. شاخص Dow Jones Industrial Average با کاهش 1.4 درصد است.

Amazon.com Inc, بزرگترین خرده فروش آنلاین گفت: همه کارکنان آن باید تسلیم غیر ضروری سفر از جمله در ایالات متحده است. در واشنگتن خانه بودند توصیه به ایجاد برنامه ای برای جایگزین مقدمات کار در مورد coronavirus گسترده می شود در کشور گروهبان-در-آغوش پل ایروینگ نوشت: قانونگذاران.

کاخ سفید را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow به خبرنگاران گفت: اقتصاد ایالات متحده بود “صدا” و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود نه برنامه ریزی برای هر “عجول” سیاست اقدامات در این زمان. فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت coronavirus مطرح شده در حال تحول خطرات به فعالیت اقتصادی اضافه کرد که بانک مرکزی آمریکا شد “از نزدیک نظارت” تحولات و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.

جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته گفت: coronavirus خطر را برای آمریکایی ها باقی مانده است “بسیار پایین” اما او شده است به طور فزاینده ای نگران از واکنش بازار سهام ایالات متحده است که به نظر او یک بارومتر اقتصاد سلامت.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر گفت: تهمت و پنس محدود بود آمریکایی ها دسترسی به اطلاعات در مورد ویروس. “تهمت و پنس تصمیم گرفت که کارشناسان بهداشت عمومی نمی تواند اطلاع رسانی خود را چه می گذرد” بایدن گفت: در یک رویداد کمپین. “در حال حاضر رئیس جمهور نمی خواهد اجازه دهید افراد دیگر حقیقت را بگویید.”

بودجه برای مبارزه با این بحران تبدیل به یک مسئله سیاسی است. کاخ سفید به دنبال $2.5 میلیارد دلار از کنگره است. رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به نام برای $8.5 میلیارد دلار است. دموکراتیک-کنترل خانه می تواند رای به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده در بودجه اضطراری برای پیش بینی های پزشکی و هزینه های اقتصادی از شیوع یک کنگره ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>