‘جدید شاگرد”: سی ان ان همین لیمو می گوید شبکه نیست باید هوا coronavirus جلسات زنده

ایسنا میزبان به لیمو و گفت: او معتقد است شبکه های کابلی باید پوشش زنده کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات مطبوعاتی.

به سی ان ان نخست-زمان صف انتقال بین میزبان Chris Cuomo و همین لیمو دوشنبه شب دو مخالف در ارزش پوشش کاخ سفید وظایف نیروی به روز شده در جلسات در coronavirus.

“من گفت:, من فکر نمی کنم شما باید واقعا گوش دادن به آنچه او می گوید. شما باید گوش دادن به آنچه که کارشناسان می گویند ، من واقعا مطمئن نیستم اگر شما می خواهم صادقانه بگویم که ما باید در آن زندگی می کنند. من فکر می کنم ما باید اجرای قطعه. من فکر می کنم ما باید آن را انجام دهید پس از آن و نقاط مربوط به مردم آمریکا است. چرا که او هرگز می خواهم به شما بگویم حقیقت” لیمو تأکید کرد.

“حدس می زنم آنچه که او می خواهم به انجام? اگر شما یک سوال بپرسید که یک سوال مشروع و اگر او دوست ندارد این سوال او را به رفتن به می گویند … ‘که به معنی تند و زننده, سوال,’,” او اضافه شده است.

لیمو در مقایسه با رئیس جمهور تهمت رفتار در طول کنفرانس های مطبوعاتی به سابق خود نقش در NBC شاگرد.

واضح است آن را شفاف به من. این تبدیل شده است و کسانی که جلسات مطبوعاتی را تبدیل به جدید خود را شاگرد. آنها خود را تبدیل به جدید” ، و او رفتار مطبوعات و رسانه ها به عنوان اگر او در حال صحبت کردن با مردم در تظاهرات” لیمو ادامه داد.

در پاسخ کومو گفت: او را درک لیمو را “نا امیدی” اما مخالفت کرد.

“من گفت: بازی تمام از آن است. من می خواهم برای شنیدن همه چیز او را به می گویند. من می خواهم آن را به خارج وجود دارد. و من می خواهم او را به برگزار می شود, به حساب” کومو گفت.

کومو و سپس در تضاد لیمو نقطه مورد تهمت صداقت و گفت: “آنچه که او گفت: امروز همه راستگو می دانید؟”

“این درست است که یک ماه پیش او بود گفت: جعل” کومو اضافه ارجاع یک روایت که mischaracterized مغلوب ساختن پیشی جستن شرح رفتار سیاسی در طول گسترش ویروس.

هفته گذشته یک سخنگوی کاخ سفید ناودان CNN و MSNBC برای برش دور از کاخ سفید در نشست خبری خواستار حرکت “بسیار شرم آور.” یک سخنگوی سی ان ان در پاسخ گفت: “اگر کاخ سفید می خواهد به درخواست برای زمان در شبکه آنها باید درخواست رسمی. در غیر این صورت ما را به خود ما تحریریه تصمیم گیری.”

سی ان ان کارکنان را گزارش دادند و شبکه مدیر عامل شرکت علامت Zucker از پخش این جلسات مطبوعاتی زندگی می کنند در دسترس نباشد. در حالی که این شبکه قطع شده است به دور از جلسات در گذشته Zucker گفت: او احساس می کند این جلسات در جهت منافع عمومی به دلیل مواضع تهمت و Drs. Anthony Fauci و دبورا Birx نگه دارید.

“این یک تصمیم بسیار دشوار است” Zucker گفت. “همانطور که در حال حاضر ما در حال رفتن به ادامه آن جلسات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de