‘هرگز برنی” جنبش شکست مفتضحانه

Tهاف 2016 هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش موفق به متوقف کردن پوپولیستی نیویورک مغول از تسخیر ایران با نامزدی نبود از عدم تلاش. دموکرات ها در حال حاضر در تلاش برای بلوک سوسیالیستی برنی ساندرز صعود هیچ قابل مقایسه سیاسی زیرساخت ها است.

این سناتور ورمونت است که در آستانه در حال اجرا خود را نماینده تعداد به نقطه ای که نسبتا چپ رقیب را پیدا خواهد کرد آن را دشوار است برای گرفتن از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq. حتی یک پوپولیستی جناح چپ رقیب مانند ماساچوست ایالت الیزابت وارن بسیار پایین در تعداد نماینده پس از آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه.

بسیاری از آنها ابراز نگرانی در مورد چشم انداز از ساندرز به عنوان دموکراتیک پرچمدار در برابر تهمت و ترس از تماس های خود را برای از بین بردن بیمه درمانی خصوصی و اجرای گسترده تر دموکراتیک-سوسیالیستی در دستور کار غرق خواهد شد این حزب شانس.

هنوز هم وجود دارد هیچ جدی و سازمان یافته تلاش برای جلوگیری از Sanders. دورترین آن بدست است از یک شنبه نیویورک تایمز ستون نسبتا محافظه کار نویسنده برت استفانز “دموکرات ها دچار مشکل هستند: حزب پرخطرترین شرط است در حال حاضر آن likeliest.”

که می ایستد در تضاد کامل با جمهوری خواه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش چهار سال پیش.

ملی بررسیبرجسته محافظه کار مجله اختصاص داده شده به کل موضوع مخالفت رئیس جمهور آینده. سردبیران آن به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “یک تهدید برای آمریکا محافظهکاری که به کار نسل و پایمال آن را زیر پا در نمایندگی از پوپولیسم به عنوان غافل و نفت خام به عنوان دونالد خود را.”

در بهار سال 2016 به عنوان تهمت شروع به خورد طریق مقدماتی متعدد اهدا کنندگان و عربستان فعالان متحد با هم به سیل امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات حمله به حزب جبهه دوم. سابق مشاوران به ناروا رقبا مانند جب بوش و رهبران کسب و کار مانند پل خواننده, Hewlett-Packard مگ ویتمن مدیر عامل و توله شیکاگو شرکت صاحب تاد Ricketts, بودجه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن PAC به نام “اصول ما.”

دیگر گروه های محافظه کار مانند آمریکا آینده صندوق و باشگاه برای رشد صرف میلیون ها دلار بر ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات.

در رسانه های اجتماعی “#NeverTrump” به طور منظم trended در توییتر توسط محافظه کاران تعهد به هرگز حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او امن نامزدی. قانونگذاران مانند بهداشت ، بن Sasse نبراسکا گفت: او می خواهم حمایت از یک شخص ثالث اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده نامزدی.

هیچ کدام از آن کار می کرد ، مغلوب ساختن پیشی جستن به آسانی به دست آورده نامزدی پس از پیروزی 44 رای گیری مسابقات بیش از 30 ایالت تگزاس تد کروز که دوم قرار داده. اکثریت جمهوری خواه رای دهندگان که مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی در اولیه در نهایت برگزار شد و خود بینی و به او رای دادند ،

اما به عنوان یکی دیگر از خارجی نامزد Sanders, می بیند و خود را کثرت پشتیبانی تحویل او برنده در دموکراتیک اولیه هیچ رسمی مخالفت با او به نظر می رسد وجود داشته باشد خارج از رقیب مبارزات.

هیچ مجله اختصاص داده شده به لیبرال اما نه رادیکال فکر مانند جمهوری جدید و یا اقیانوس اطلس به نظر می رسد آماده به طور رسمی مخالفت با نامزدی خود را. به جای لیبرال محبوب نویسندگان مانند جاناتان Chait برای , New York magazine باید شناور نگرانی در مورد ساندرز electability اما هیچ چیز در مورد ایدئولوژی.

هیچ سابق کارکنان برای ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی از نامزدها مانند سنسور. کامالا هریس و یا کوری بوکر در حال بیرون آمدن هشدار در مورد آسیب های بالقوه سوسیالیستی رهبر می تواند انجام دهد به حزب دموکرات شهرت. جانباز دموکراتیک استراتژیست مانند James Carville که کمک سوق بیل کلینتون به کاخ سفید در یک نسبتا میانه رو پلت فرم را صدا زنگ در ساندرز افزایش یابد اما به نظر می رسد به چند نفوذ متحدان.

ثروتمند اهدا کنندگان که صندوق دموکراتیک سوپر پکس مانند برای آینده ما و یا اولویت های ایالات متحده آمریکا به نظر نمی رسد آماده به تغییر منابع به منسجم “هرگز-برنی” جنبش است.

فلج است گیج کننده به نظر ساندرز هنوز به شکستن 30 درصد از رای اولیه. حتی در شنبه نوادا قفقاز که در آن او می رود به آسانی کسب بیشترین نمایندگان به دلیل وضعیت را پیچیده سیستم شمارش آن را بسیار بعید است که او به کسب اکثریت آرا ،

نظرسنجی نشان می دهد اکثریت زیادی از دموکرات ها می گویند که آنها در حال باز به رای گیری برای یک سوسیالیست اما 53 درصد از عموم مردم نیست. فقط 28 درصد از بزرگسالان را مطلوب نظر سوسیالیسم در حالی که 58 درصد نگه منفی views. این شماره ها حتی پایین تر سیاسی مستقل که 23 درصد نگه دارید و نظر مثبت ساندرز ایدئولوژی.

نظر سنجی خروج از نیوهمپشایر مقدماتی نشان داد که رای دهندگان وجود دارد باور نمی ساندرز ترین electable نامزد با 28% و گفت Buttigieg بهترین شات در ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. ساندرز بسته دوم با Klobuchar در 21٪.

در مقایسه با سال 2016 از هشدارهای تلفظ هشدار از استقرار جمهوری خواه ارقام که نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد دست دموکراتیک رقیب هیلاری کلینتون آسان انتخابات عمومی برنده تنها بلومبرگ به صراحت گفت ساندرز خواهد از دست دادن در انتخابات عمومی ، بلومبرگ ارزش بیش از 50 میلیارد دلار از اطلاعات مالی و اخبار شرکت نیز تنها نامزد به طور مداوم بیان ایدئولوژیک مخالفت با سوسیالیسم.

نامزدهای دیگر مانند Klobuchar پیشنهاد کرده اند که نامزدی سوسیالیستی خواهد بود مسئولیت اما تنها گفت که او “مشکل” با گزاره.

روز سه شنبه جو بایدن کمپین co-صندلی گفت: واشنگتن آزما که ساندرز از دست خواهد داد به مغلوب ساختن پیشی جستن اما معاون سابق رئیس جمهور خودش را به خودداری از استفاده از همان نوع از زبان است.

نگرانی در مورد ساندرز electability به اشتراک گذاشته شده توسط هر نامزد در حال اجرا برای رئيس جمهور از جمله اعضای انتخاباتی خود را. با وجود داخلی پچ پچ ساندرز رقبا نشده متحد در ساخت آن را خود پیام مرکزی در برابر او.

فرضی انتخابات عمومی یو پی اس بازی نشان می دهد برخی از این نگرانی ها ممکن است پر از شکوفه با RealClearPolitics متوسط نظرسنجی نشان ساندرز پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی توسط 4.6 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>