“هرگز دوباره”: بایدن متعهد به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه در صورت انتخاب

Joe بایدن عهد کرده است به رسمیت شناختن ترکیه نسل کشی 1.5 میلیون ارمنی در اوایل قرن 20th.

بایدن انتخاباتی اعلام ساخته شده در جمعه بیانیه ای که همزمان با مبعث روز یادبود. معاون سابق رئیس جمهور متعهد به انجام آنچه که هر دو رئیس جمهور باراک اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن را موفق به انجام است.

“اگر ما به طور کامل اذعان بزرگداشت و آموزش فرزندان ما در مورد نسل کشی عبارت” هرگز دوباره از دست دادن و معنی آنها می شود.” “حقایق باید روشن و به عنوان قدرتمند برای نسل های آینده برای کسانی که در خاطرات خشکیده فاجعه. عدم به یاد داشته باشید و یا اذعان به این واقعیت از یک نسل کشی تنها راه را برای آینده جرم جنایات است.”

شده است وجود دارد یک اجماع دو حزبی در کنگره که نسل کشی باید به رسمیت شناخته شود. اما هر دو حزب تخته سنگ از رئیس جمهور آمریکا دارای کمرویی اجتناب شناخت خشونت به عنوان چنین از ترس از ناراحت کننده یک متحد ناتو که نقش محوری در یکی از مهمترین و فرار از مناطق جهان است.

In this 1915 file photo, Armenians marched long distances and were said to have been massacred in Turkey.
در این سال 1915 فایل عکس راهپیمایی ارامنه در مسافت های طولانی و گفته شده است که قتل عام در ترکیه است.

سنا به اتفاق آرا به تصویب یک لایحه در ماه دسامبر گذشته که به رسمیت شناخته شدند. مجلس قبلا تصویب این قانون توسط گسترده 405-11 رای دادن. با وجود قریب به اتفاق از حمایت هر دو حزب در میان قانونگذاران وزارت امور خارجه بعد مجددا تاکید کردند که دولت را به رسمیت نمی شناسد کشتار به عنوان نسل کشی است.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان هشدار داد در آن زمان است که قانونگذاران در کشور ممکن است تشخیص مرگ آمریکایی های بومی به عنوان یک نسل کشی است.

بایدن تبلیغ وقت خود را در مجلس سنا که در آن او گفت که او “افتخار به رهبری تلاش ها برای به رسمیت شناختن نسل کشی است.”

“من متعهد به حمایت از یک قطعنامه به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه را جهانی حقوق بشر یک اولویت بالا برای دولت من ،” presumptive دموکراتیک نامزد گفت.

کاخ سفید با انتشار بیانیه ای در روز جمعه که در آن نسل کشی است که به عنوان “یکی از بدترین جنایات جمعی از قرن 20” اگر چه آن را با استفاده از کلمه “نسل کشی است.”

“در این روز ما شاهد قدرت و حالت ارتجاعی از مردم ارمنستان در مواجهه با تراژدی کردند.” “ما ضمن استقبال از تلاش ها توسط ارامنه و ترکها به اذعان و روی چیزی حساب کردن با خود دردناک تاریخ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net