نوادا بحث پیروزی کمی به کمک الیزابت وارن در جلسه رای گیری

الیزابت وارن نوادا بحث عملکرد ممکن است تنفس زندگی جدید را به او 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری, اما پیشنهاد او هنوز آویزان در تعادل می باشد.

Warren 70 به دست آورده 12 درصد از نوادا شهرستان کنوانسیون نمایندگان در بعد از ظهر شنبه به قفقاز با 4 درصد از حوزه گزارش. در حالی که رای گیری نهایی شمارش ملی و نماینده تعداد هنوز در حال نهایی شدن است که نشان صفوف خود را در مکان چهارم را به خوبی پشت نوادا برنده و 2020 پیشتاز برنی ساندرز 78 با 45 درصد است.

“من یک کلمه به شما نوادا: با تشکر از شما برای نگه داشتن من در مبارزه با” او گفت: حامیان در سیاتل شنبه شب. “ما بسیاری از کشورها و در حال حاضر من می توانم احساس حرکت است.”

تبریک Sanders, Warren, حفر شده به مایکل بلومبرگ توصیف او به عنوان “بلند” تهدید بلکه یک “بزرگ.”

“او امن نیست. او فقط غنی,” او گفت: او ادعا می کند او را در حزب دموکرات را بهترین فرصت در شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

این سناتور ماساچوست بود که رای گیری در جایگاه چهارم پیش از مسابقه سوم مسابقه را به خود جلب کرد starkest تضاد بین خودش و بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار که او به عنوان یک “متکبر میلیاردر” در نوادا بحث است.

اگر چه ناظران سیاسی مشتاقانه پیش بینی دیگر رقابت بین وارن و بلومبرگ طی روز سه شنبه بحث جلوتر از کارولینای جنوبی اولیه بعدی شنبه, نوادا, نتایج نشان می دهد او را بهره مند از تشخیص خودش بیشتر از جو بایدن 77 و پیت Buttigieg, 38, از او به ندرت انتقاد ایدئولوژیک متحد Sanders.

نوادا بود که همیشه رفتن به یک چالش برای سابق دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد دانشگاه و مدافع مصرف کننده داده می شود مبارزات خود را به درخواست تجدید نظر به بزرگ ردیف هایی از اقلیت دموکرات ها بیشتر مشهود در نظرسنجی قرار داده و در این زمینه در کارولینای جنوبی است.

“من یک زن از رنگ. من هرگز پرتاب در سراسر هود. من افتخار داشتن هرگز ناودان شده به دیوار توسط یک افسر پلیس,” او گفت: در شمال لاس وگاس امیدوار کننده است که نمی خواهد “اتفاق می افتد به انسان” اگر او در کاخ سفید است.

با هشت نماینده در دفتر به ساندرز 41 قبل از نوادا وارن عملکرد پیش بینی شد توسط ناامید کننده گردش در آیووا و نیوهمشایر, جایی که او به پایان رسید و سوم و چهارم بود. او در زمین بازی یک بار برای تبلیغ عمق و وسعت آن سازمان نه تنها موفق به نوبه خود از حامیان در دو رای گیری اولیه متحده آن را نیز صدمه دیده با مشخصات بالا خروج از متنوع نوادا کارکنان که شکایت در مورد احساس اقلیت نشانه استخدام.

اما وارن به نظر می رسد مجموعه ای در ماندن در دموکراتیک مشاجره برای ریاست جمهوری حداقل تا مارس 3, زمانی که 14 متحده وزن در برنامه ریزی متوقف می شود در هفته آینده در سه شنبه متحده از جمله تگزاس. او علاوه بر این اختصاص داده شده $200,000 برای تبلیغات در ستاره تنها ایالتی اوکلاهما و واشنگتن با لکه های در حال حاضر در حال پخش در کلرادو و مین.

که هم راستا با تیم او که قبل از نیوهمشایر گذاشته راه خود را به سمت نامزدی که ادامه داد: تا زمانی که در این تابستان دموکراتیک ملی کنوانسیون در میلواکی است. در عین حال تیم نمی تواند نام یک دولت است که او می تواند برنده شدن در حال حاضر و پس از آن.

انتخابات فدرال کمیسیون افشای اسناد و مدارک این هفته نیز روشن وارن کمپین وضعیت مالی آشکار آنها تا به حال افتتاح 3 میلیون دلار خط اعتباری در ماه ژانویه است. اعتبار استفاده نشده بود پس از سناتور مطرح شده در مورد 21 میلیون دلار تا کنون در ماه فوریه حدود 9 میلیون دلار که پس از بحث است.

FEC براده همزمان با یک بار قاطعانه ضد super PAC صلیبی امتناع از محکوم کردن باقی بماند PAC برای خرید $800,000 از زمان برای pro-وارن تبلیغات در نوادا پیش از قفقاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>