نوادا قفقاز پیروزی را برنی ساندرز ضعیف پیشتاز

New رای گیری داده ها نشان می دهد ایالت ورمونت برنی ساندرز می تواند برنده نوادا قفقاز در پایان این هفته اما یک پیروزی ممکن است بهبود ضعف خود را منجر شود در یک زمینه از داوطلبانی که تا کنون موفق به تحریک دموکراتیک رای دهندگان.

“من فکر می کنم ساندرز مورد علاقه را به نفع خود نوادا” دانشگاه نوادا استاد علوم سیاسی اریک Herzik گفت: واشنگتن آزما. “با این حال یک ‘برنده’ به احتمال زیاد خواهد شد به دور از فرمانده — شاید در 30 درصد محدوده — به عنوان نامزدهای دیگر رقابت خواهد بود.”

به هم ریخته زمینه دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تا کنون موفق به تولید یک جبهه قوی-دونده و نوادا Feb. 22 قفقاز ممکن است شکست بخورند هر کسی با یک فراری پیروزی.

یک Las Vegas Review-Journal/AARP, نوادا, نظرسنجی جمعه منتشر شد نشان داد ساندرز از جلو با 25 درصد آرا توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن با 18 درصد. ماساچوست ایالت الیزابت وارن به دنبال در مکان سوم با 13 درصد آرا.

اما 44 درصد از رای دهندگان علاقه مند نیست در بالا سه نامزد. این نظرسنجی در بر داشت 11 درصد از احتمال حزبی را برانگیخت به نفع میلیاردر تغییر آب و هوا فعال تام Steyer در حالی که 10% پشتیبانی از هر دو پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq. یکی دیگر از 13 درصد مردد هستند.

این نظرسنجی کوچک بود — تنها در حدود 400 به احتمال زیاد caucusgoers بررسی شد — اما آن را نشان داد دموکراتیک رای دهندگان نیست متحد در اطراف یک مورد علاقه.

بایدن رهبری در نوادا نظرسنجی صورت گرفته در ماه ژانویه اما وضعیت خود را به عنوان یک پیشتاز پژمرده پس از او قرار داده شده چهارم در آیووا قفقاز و پنجم در نیوهمپشایر اولیه.

بایدن امیدوار است برای جلوگیری از کاهش در نوادا با کمک اتحادیه کارگران و دولت پایه قابل توجهی از رای دهندگان لاتین, که می تواند کمک به او را تضمین پیروزی است.

در طول یک بعد از ظهر پنجشنبه در جمع آوری کمک در شهر نیویورک بایدن گفت: یک گروه از اهداکنندگان او اول و دوم در محل در نوادا قفقاز.

در یک عقب نشینی برای بایدن نوادا نفوذ آشپزی, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده 60,000 هتل و کازینو کارگران پنج شنبه اعلام کرد آن را تایید نمی دموکرات نامزد شده است.

اما این سازمان در زمان واکسن در ساندرز و وارن هشدار در حال پرواز بین اعضای آن تقسیم کرد که هر دو نامزد از بین بردن اتحادیه های محبوب بهداشت و درمان طرح خود را “مدیکر برای همه” دستور کار است. این هشدار می تواند در نهایت هدایت انتقادی اتحادیه رای به بایدن.

هر دو بایدن و ساندرز پول سرمایه گذاری کرده اند و کارکنان در نوادا و ساندرز انجام شده به خوبی در نقره دولت 2016 قفقاز دقت دست به هیلاری کلینتون.

اما Herzik با اشاره بقیه زمینه ساخت سود در نوادا است.

Buttigieg و Klobochar هر دو آمده به نوادا با حرکت جدید به دست آورده خود را از اجرای خوب در آیووا و نوادا. درخواست تجدید نظر خود را به نسیم رای دهندگان را به برش بایدن را پشتیبانی می کند.

Buttigieg دو برابر شده است مبارزات انتخاباتی خود کارکنان در نوادا Herzik گفت.

“Klobuchar است که در دولت و قطعا به دست آوردن توجه بیشتر به خصوص از زن رای دهندگان” Herzik اضافه شده است. “زن رای دهندگان به خصوص مهم در نوادا که در آن هر دو سناتور ایالات متحده آمریکا زنان هستند, نیمی از هیات نمایندگان کنگره زنان هستند و دولت قوه مقننه است که اکثر زن.”

نامزدها را به صورت خاموش در یک Feb. 19 بحث در لاس وگاس.

پس از نوادا زمینه ممکن است حتی بیشتر رقیق وقتی سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ آغاز می شود رقابت در 14 سه شنبه مسابقات در 3 مارس.

بلومبرگ نظرسنجی سوم در سراسر کشور و صرف بیش از $350 میلیون نفر در کمپین تبلیغاتی است اما هنوز برای رقابت در اولیه یا حزبی.

رای گیری در دو شنبه متحده نشان می دهد بلومبرگ چیدن پشتیبانی می کند. کالیفرنیا نظرسنجی به بلومبرگ 4.3 درصد آرا در حالی که تگزاس نظرسنجی بلومبرگ نشان داد با 11.7 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر