نوادا دموکرات میزبان صدها نفر از قفقاز در شنبه سوم مسابقه در کشور-توسط دولت-ریاست جمهوری نامزد روند تقریبا سه هفته بعد از آیووا قفقاز باعث ضرب وشتم هنگامی که یک ویژگی های بحران تاخیر در نتایج.

دموکراتیک نژاد تنگ است به هشت نامزد رقابت برای حزب خود نامزدی برای به چالش کشیدن جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3 انتخابات.

حتی با کوچکتر زمینه انجمن سیستم باقی می ماند پیچیده و ارائه پتانسیل بیشتر و چالش های این حزب که تحت سنگین انتقاد زمانی که آیووا رای چپ چپ رفت.

 

پس از این مسابقات در ایالت های آیووا و نیوهمشایر که در آن رای دهندگان به شدت سفید, نوادا, این آزمون برای اولین بار با یک جمعیت متنوع. نزدیک به یک سوم از رای دهندگان در نوادا دموکرات قفقاز در سال 2016 شد یا سیاه یا لاتینی با توجه به ورودی سنجی.

غربی دولت نشان دهنده یک تکه کوچک از این نامزدی روند اما فقط با 36 نمایندگان از مجموع 3,979. در اینجا این است که چگونه نوادا قفقاز کار:

است caucusing شبیه به آیووا?

مانند در آیووا به جای رفتن به یک رای گیری سایت به بازیگران خود رای Nevadans انجام خواهد شد یک سری از جلسات حزبی در سراسر کشور به چوب خط حساب کردن که آنها فکر می کنم باید حزب خود را نامزد. نوادا برگزار خواهد شد جلسات حزبی در 250 مکان برای 1,736 حوزه شبیه به تعداد حوزه در آیووا.

در هر حزبی رای دهندگان تقسیم کردن خود و نشستن و یا ایستادن با دیگران حمایت از نامزد همان. اگر به اندازه کافی وجود دارد همفکر رای دهندگان خود را نامزد می شود یک نماینده به اشاره به عنوان “قابل دوام.”

رای دهندگان که انتخاب یک نامزد که نه به اندازه کافی حمایت — اغلب حداقل 15 درصد از کسانی که حضور در این جلسه خواهد بود مجبور به انتخاب دوم.

آنها خواهد شد که سه گزینه: پشت یک نامزد است که در حال حاضر عملی ترکیب نیروهای خود را با طرفداران دیگر عملی و نامزد را که مدعی عملی و یا ترک. که فرایند شناخته شده به عنوان “تجدید”.

جلسات برگزار می شود در همان زمان و در حال برنامه ریزی برای شروع در 12 PM PST در روز شنبه (2000 GMT).

خواهد نوادا استفاده از همان برنامه ؟

مانند آیووا, نوادا دموکرات ها در حال برنامه ریزی برای استفاده از یک نرم افزار تلفن برای ارسال نتایج از قفقاز به دولت ،

اما پس از برنامه هرج و مرج در آیووا — که مجموعه ای خاموش روز تاخیر و بی اعتمادی در مورد نتایج — نوادا, مقامات گفتند که نمی توان استفاده از هر گونه برنامه های کاربردی توسعه یافته توسط سایه وارز, شرکت فن آوری مورد استفاده توسط آیووا دموکرات.

هر دو کشور طراحی شده گسترده مسیرهای پیاده روی کاغذ به عقب الکترونیکی نامزدها اما نوادا است که هنوز هم با تکیه به شدت در فن آوری است. یک داوطلب در هر یک از انجمن سایت استفاده کنید, قرص برای بررسی در رای دهندگان و سپس به محاسبه که آیا یک نامزد قابل دوام است. که تا حدودی به این دلیل که رای گیری در نوادا خواهد شد کمی پیچیده تر از در آیووا.

چگونه رای گیری غایب کار می کند ؟

نوادا دموکرات باید در طراحی سیستم های مختلف از آیووا اجازه می دهد تا برای رای گیری غایب که می تواند پیچیده تر شدن فرآیند جدول بندی پشتیبانی فردی در قفقاز.

استفاده از قفقاز بارها مورد انتقاد قرار گرفته است برای حذف افرادی که نمی توانند در فرد در یک زمان تعیین شده از جمله افراد بدون مراقبت از کودکان و یا کسانی که فراموش شیفت کار می کنند. نوادا تعداد قابل توجهی از کارگران شیفت به دلیل بزرگ, کازینو, گردشگری و صنایع. در این سال هر دولتی طراحی شده خود را غایب روند.

در آیووا رای دهندگان تا به حال به صورت فیزیکی حضور غایب جلسه جلسات در زمان های مختلف و یا خارج از دولت و بازیگران یک رای در فرد است.

در نوادا رای دهندگان که نمی توانند در یک جلسه باید یک رای کاغذی در طول چهار روز رای گیری اولیه دوره است. آن برگه هستند و سپس مورد استفاده در حوزه به عنوان اگر رای دهندگان وجود دارد شرکت کننده در فرد با داوطلبان از جمله اولویت های خود در جدول بندی.

بیش از 26,000 نفر شرکت کننده در دو روز رای گیری غایب, نوادا, مقامات روز دوشنبه گفت:. در مورد 84,000 رای دهندگان شرکت کننده در آخرین دموکرات قفقاز در نوادا در سال 2016.

این روند باعث می شود انجام ریاضی در انجمن پیچیده تر است. نوادا بنابراین طراحی شده ویژه برنامه ماشین حساب است که اجازه خواهد داد که داوطلبان انجام جدول بندی برای وارد کردن اعداد و تعیین نتایج.

هنگامی که ما می دانیم یک برنده ؟

آیووا قفقاز تکمیل شد شب فوریه 3, اما آن را تا اواخر فوریه 6 که تمام شد publicly. نوادا امیدوار است برای جلوگیری از چنین یک کشیده بیرون آمد ،

“ما درک می کنیم چقدر مهم آن این است که ما این حق و حفاظت از یکپارچگی Nevadans رای. ما با اعتماد به نفس در ما پشتیبان گیری از برنامه ها و زوائد آن,” نوادا دموکراتیک مقامات نوشت: به مبارزات هفته گذشته است.

نوادا نمی خواهد استفاده از برنامه به گزارش نتایج آن به دولت ، در عوض داوطلبان خواهد تماس از یک خط تلفن برای ارسال نتایج خود را و سپس با استفاده از دیجیتال پشتیبان سیستم خود را بررسی کنید ارسالی.

در آیووا مقامات حزب گردش یک شماره تلفن زمانی که برنامه کار متوقف شد اما خطوط تلفن شد تاخت و تاز کردن و بیشتر تاخیر در این روند. نوادا ساخته شده است نه عمومی شماره تلفن. اگر چیزی اشتباه است, نوادا دموکرات مطمئن مبارزات است که حزب “اتحاد ارائه یک فرایند استاندارد برای هر نامزد ریاست جمهوری به درخواست سریع و دقیق بازشماری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im