‘نوترون’ جک ولش که به رهبری جنرال الکتریک گسترش سریع می میرد در 84

جک ولش که به ارمغان آورد و با تکبر راه رفتن به General Electric Co مجموعه اجرایی در 1980s و 1990s با تبدیل یک کنگلومرا بهترین و شناخته شده برای لامپ و لوازم به با ارزش ترین عمومی آمریکا شرکت کرد و در 84 GE روز دوشنبه گفت:.

شناخته شده به عنوان “نوترون جک” برای برش هزاران شغل ولش خرید و فروش نمرات کسب و کار گسترش این غول صنعتی به خدمات مالی و تولید به طور پیوسته رو به افزایش سود. موفقیت او led دیگر مدیران اجرائی برای شروع با استفاده مالی جادوگری برای بهبود درآمد و وای وال استریت.

در ولش 20 سال به عنوان مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک ارزش بازار رشد از 12 میلیارد دلار به $410 میلیارد و ساخت ولش یکی از نمادین ترین شرکت رهبران عصر خود را.

اما outsized تامین مالی کسب و کار ولش ساخته شده بعد تقریبا سرنگون GE, نیاز به کمک مالی از افسانه ای سرمایه گذار وارن بافت در سال 2008 بحران مالی است. ولش جانشین به فروش می رسد بسیاری از جنرال الکتریک سرمایه و جنرال الکتریک در حال حاضر معاملات در کسری از اوج خود ارزش.

“هنگامی که این کتاب در مورد رهبران کسب و کار در این قرن نوشته شده است, جک ولش نزدیک خواهد بود بسیار بالا و گفت:” توماس کوک استاد دانشگاه جورج تاون دانشگاه ملبورن ملبورن مدرسه کسب و کار است. “چه او به عنوان رهبر GE قابل توجه بود.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “هیچ شرکت رهبر مانند نوترون جک” اضافه کردن خود را گرمترین همدردی “به همسر فوق العاده اش و خانواده!”

John F. ولش جونیور به دنبال رجینالد جونز به عنوان مدیر عامل در مارس 1981 و در آن نقش به خدمت تا زمانی که بازنشسته شد در سپتامبر سال 2001 انتخاب جف Immelt به عنوان جانشین او.

دو ولش بالا دیگر شاگردان – و Immelt رقبای چپ GE به سر دیگر شرکت های بزرگ کمک به گسترش ولش سبک مدیریت: Jim McNerney در شرکت بوئینگ و باب Nardelli در کرایسلر و Home Depot, Inc.

“امروز یک روز غم انگیز برای کل GE خانواده” زمان GE رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل لری Culp در بیانیه ای گفت. “جک بزرگتر از زندگی و قلب GE برای نیم قرن. او به شکل چهره شرکت و کسب و کار جهان است.”

ولش به دست آورد کسب و کار جدید و دریغ نکنید برای استفاده اخراج و برون سپاری برای ساده کردن آنها گاهی اوقات ترک را درهم شکست تلخ جوامع ،

در حالی که کار خود را در GE است که عمدتا به عنوان یک مسیر رو به بالا را شامل زود شکست. در 1963 کارخانه پلاستیک در پیتزفیلد ماساچوست که در آن او یک مهندس شیمی به حال یک انفجار که پاره کردن سقف و او تقریبا از کار اخراج شدند. او بعد از تبلیغ این تجربه به عنوان بخشی از آنچه خود را ایجاد رویکرد مدیریت و اشاره کرد که یک مدیر در زمان صحبت او را از طریق آنچه که او می تواند انجام داده اند بهتر است.

ولش بهترین و شناخته شده برای خود را تهاجمی در خود چهره سبک و حکم که جنرال الکتریک بود شماره 1 یا 2 در هر بخش عمده ای – مشاهده آغوش مشاوران مدیریت کسب و کار و مدارس گفت: تیم هوبارد, دستیار استاد مدیریت در دانشگاه Notre Dames مندوزا کالج بازرگانی.

“این بسیار دشوار است برای پیش بینی که چگونه همه چیز را کار می کرد اگر جک ماند بر روی عرشه, اما قطعا آنچه رخ داده به جنرال الکتریک پس از او در سمت چپ است و نه بسیار مثبت داستان” هوبارد گفت. “شکست های بعدی اجرائی تأکید چقدر مهم ولش رهبری بود که به GE.”

یک کاهش کنگلومرا

ولش تبدیل یک lumbering کنگلومرا شناخته شده برای یخچال و فریزر, و لامپ را به یک شرکت است که با تمرکز بیشتر بر روی توربین ها و موتورهای جت کسب و کار است که انجام شده پتانسیل برای به حاشیه سود بالا. او نیز توسعه داده است شهرت برای برکناری اجرا ضعیف از GE صفوف.

او گفت: در نیویورکر مصاحبه در سال 2001 “اگر آنها در پایین 10 آنها صفر برد, صفر, سهام, گزینه های آنها نمی تواند یک بیت از پاداش آنها صفر است.”

پس از ضربه زدن به اوج خود تحت ولش جنرال الکتریک در محدوده تنگ و ارزش بازار آن کاهش یافت و تحت Immelt. شرکت چرخید زیادی از آن کسب و کار بیمه به Genworth مالی شرکت در سال 2004.

تحول صنعتی به سرعت پس از سال 2008 کرده است. در سال 2015 فعال سرمایه گذار نلسون Pelzs Trian همکاران خریداری $2.5 میلیارد دلار از سهام خود در جنرال الکتریک تحت فشار قرار دادند و بیشتر تمرکز بر روی هسته های صنعتی کسب و کار باعث Immelt به فروش بسیاری از بخش های باقی مانده از جنرال الکتریک سرمایه است.

ولش اغلب با آن مواجه انتقاد – به خصوص پس از بازنشستگی از جنرال الکتریک – برای cavalier نگرش در مورد offshoring شغل و خاموش کردن ایالات متحده گیاهان یک موضوع است که رشد کرده است به خصوص قوی پس از انتخابات ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایالات متحده کمربند صنعتی خال خال با جوامع ویران کوچک سازی جنرال الکتریک آغاز شد که تحت ولش ادامه داده و در سال های بعدی. در اوج خود مثلا جنرال الکتریک به کار 30,000 در وسیع یکپارچه کارخانه صنعتی در شنکتدی نیویورک که در حال حاضر در استخدام کمتر از 3000.

هر دو ولش سبک مدیریت و استراتژی او برای گسترش GE به نظر می رسد از نفع کاهش یافته. مدیران اجرائی که به منظور اخراج توده در حال حاضر حمله در توییت از دفتر بیضی و وال استریت خود را از دست داده اشتها برای شرکت.

مهندس آموزش

متولد سال 1935 ولش دریافت لیسانس خود را در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه ماساچوست و کارشناسی ارشد خود را و درجه دکتری در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه ایلینوی در سال 1960.

همان سال ولش پیوست جنرال الکتریک به عنوان یک مهندس شیمی در آن پلاستیک بخش در پیتزفیلد ماساچوست. او انتخاب شد این شرکت جوانترین معاون رئیس جمهور در سال 1972 شد و معاون رئیس در سال 1979.

در سال 1980 سال قبل از اینکه ولش شد مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک ثبت درآمد $26.8 میلیارد دلار; در 2000 سال قبل از او در سمت چپ آنها حدود 130 میلیارد دلار است. در سال 2001 GE یکی از بزرگترین و با ارزش ترین شرکت در جهان از امریکا دهم-بزرگترین کلاه بازار در سال 1981.

ولش همچنین GE یک زمین تمرین برای رهبران کسب و کار. خود را سخت سیستم درجه بندی ارائه شده پیشرفت تنها برای کسانی که بهترین نتایج را نشان داد و وجین کردن بقیه.

پس از بازنشستگی او به طور خلاصه تدریس دوره رهبری در دانشگاه MIT Sloan School of Management و بعد از آن تاسیس یک برنامه MBA آنلاین به نام جک ولش مدیریت موسسه در حال حاضر بخشی از Strayer University.

کتاب ولش عبارتند از “برنده شدن” از سال 2005 و “جک: مستقیما از روده” منتشر شده در سال 2001. ولش همچنین همکاری و نوشت: یک ستون با همسر خود سوزی ولش برای رسانه ها از جمله رادیو فردا.

قبل از اینکه شما یک رهبر هستید, موفقیت, همه چیز در مورد در حال رشد خود را. هنگامی که شما تبدیل به یک رهبر, موفقیت, همه چیز در مورد در حال رشد دیگران ولش نوشت: “برنده شدن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>