هلند علاقه مند به همکاری با TN در کشاورزی مدیریت آب

هلند علاقه مند به تقویت روابط با, Tamil Nadu در بخش هایی مانند کشاورزی و مدیریت آب و مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش, مدیریت زباله و شروع یو پی اس گفت: دله van den Berg, سفیر هلند.

برگ ملاقات newspersons در چنای برای معرفی Gopal Srinivasan رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل تلویزیون های صندوق های سرمایه به عنوان کنسول افتخاری از هلند برای, Tamil Nadu.

“ما بسیار خوشحال به Srinivasan در هیئت مدیره به منظور افزایش طولانی ما گرامی 400 سال از روابط بین تامیل نادو و هلند” برگ گفت.

حدود 15 شرکت از جمله Stahl هند Randstad پوسته کسب و کار خدمات و داگلاس شکارچی راه اندازی عملیات خود را در تامیل نادو. به طور مشابه در حدود 20 شرکت از جمله Zoho و Thirumalai مواد شیمیایی مستقر در تامیل نادو را راه اندازی عملیات خود را در هلند.

“ما نیاز به افزایش بیشتر این رابطه بین دولت و هلند” برگ گفت.

آب مدیریت پسماند

برگ گفت: که در روز پنج شنبه او را ملاقات تامیل نادو وزیر Edapaddi K Palaniswami به بحث در مورد در مناطق که در آن شرکت های هلندی می توانید ارائه خود را به دامنه تخصص. او در حال حاضر مورد بحث و بررسی مسائل مختلف و ملاقات مقامات ارشد از جمله تامیل نادو دبیر کل K Shanmugam.

قبلا در این روز برگ ملاقات رهبران صنعت و شخصیت از زمینه های دیگر. با تخصص در آب و فاضلاب, مدیریت هلند می تواند کمک به پاک کردن آلودگی رودخانه ها در چنای مانند Cooum این Adyar و باکینگهام کانال و کمک در ساخت آنها کشتیرانی.

هلند نیز می تواند تخصص خود را در آب و مدیریت سیل برای جلوگیری از جاری شدن سیل شهری می گوید: آزادی مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>