نپال به ارسال نسخه اصلاح شده از نقشه آن به هند و جامعه بین المللی

نپال در حال رفتن به ارسال آن نسخه تجدید نظر شده از نقشه گوگل در سازمان ملل و هند است. این نسخه تجدید نظر شده شامل هند سرزمین Limpiyadhura, Lipulekh و Kalapani, Hindustan Times گزارش شده است.

این می آید به عنوان تنش سیاسی رشد می کند بین هند و نپال از مرز مسائل نپال که در آن ادعا کرده چند از هند سرزمین به خود را دارد.

صحبت کردن با رسانه ها, Padma کردن یدلایمخیرات aryal, نپال وزیر برای مدیریت زمین گفت: به عنوان نقل قول در HT گزارش: “ما خواهد شد ارسال نقشه به روز شده از جمله Kalapani, Lipulekh و Limpiyadhura مختلف سازمان ملل متحد و جامعه بین المللی از جمله هند است. این روند تکمیل خواهد شد در اواسط این ماه است.”

این وزارت نیز خواسته اداره سنجش برای انتشار در سراسر 4000 نسخه جدید نقشه به زبان انگلیسی و به اشتراک گذاری آن با جامعه بین المللی است.

این گروه تا کنون چاپ شده 25,000 نسخه از آخرین نسخه از نقشه که توزیع شده در نپال.

تجدید نظر در نقشه های منتشر شده در مارس 20.

در همین حال سازمان ملل متحد نیز در حال حاضر نگهداری می شود که آن را نمی خواهید به استفاده از نسخه تجدید نظر شده.

سازمان ملل متحد چاپ خود نقشه آن را با یک سلب مسئولیت. یکی در سازمان ملل متحد, نقشه گفت: “مرزها و نام هایی که نشان داده شده و در طراحی آن استفاده شده است در این نقشه نیست رسمی تایید و یا پذیرش توسط سازمان ملل متحد” DNA گزارش شده است.

در حالی که هند کاهش یافته است به قبول این نقشه جدید گفت آن است که “نه بر اساس حقایق تاریخی و شواهد است.”

آن اضافه شده است که “مصنوعی مانند بزرگ شدن ادعاهای ارضی پذیرفته نمی شود توسط هند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>