نپال با تشکر از هند برای اهدای 23 تن از داروهای ضروری

قدردانی از هند تلاش در ارائه یاری به نپال در پی بیماری همه گیر کوروناویروس نپال نخست وزیر K P Sharma Oli در زمان به سایت میکروبلاگینگ توییتر و تشکر همتای هندی او نخست وزیر نارندرا.

PM نوشت: گفت: “من از نخست وزیر شری@narendramodi جی به هند حمایت سخاوتمندانه از 23 تن از داروهای ضروری به نپال برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. داروهای بودند را به دست وزیر بهداشت و درمان و جمعیت امروز توسط سفیر هند است.”

این طرح در نظر گرفته شد توسط هند به عنوان بخشی از ادامه همکاری های دو جانبه برای مبارزه با کروناویروس. سفیر هند Vinay موهان melissa sweet تحویل محموله به وزیر بهداشت و درمان و جمعیت Bhanubhakta Dhakal هند ماموریت در اینجا در بیانیه ای گفت.

“محموله به عنوان یک هدیه از مردم هند به مردم نپال شامل 8.25 لاخ دوز داروهای ضروری, 3.2 لاخ دوز پاراستامول و 2.5 لاخ دوز هیدروکسی کلروکین ،

ابتکار عمل آشکار ادامه همکاری بین هند و نپال در همه شرایط و اوضاع و احوال این بیانیه گفت: ذکر در هند اکسپرس گزارش.

“هندی و نپالی بهداشت حرفه ای در حال همکاری تلاش خود را در زمین برای مهار و جلوگیری از این بیماری همه گیر. هند متعهد به آماده سازی و عمل می کنند و موفق می شوند با هم در همکاری با نپال و دیگر جنوب آسیا کشورهای شریک در این ساعت از چالش” به سفارت هند اضافه شده است.

در ضمن تعداد کل coronavirus موارد در نپال رسیده است 45 یک سخنگوی وزارت بهداشت را تایید کرد در حالی که سه نفر بودند از بیمارستان مرخص.

تا کنون هفت نفر درمان شده است در حالی که 38 نفر تحت درمان در بیمارستان های مختلف.

ماه گذشته نخست وزیر مودی تشکیل نشست سارک رهبران در یک ویدئو کنفرانس و ارائه تمام کمک های ممکن به کشورهای همسایه. ساعت مودی همچنین متعهد 10 میلیون دلار به سارک COVID-19 صندوق اضطراری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de