نپال به حالت تعلیق مجوز های کوهستانی رفت و آمد مکرر برای سه ماه با توجه به ضعف مدیریت امنیت مدیریتی و ضعف در هتل که در آن هشت هندی گردشگران از جمله چهار افراد زیر سن قانونی درگذشت ممکن است خفگی با توجه به گزارش های رسانه ها.

فاجعه رخ داد یک گروه 15 نفری گردشگران از کرالا زمانی که هشت نفر از آنها فوت در 21 ژانویه به دلیل احتمال خفگی پس از آنها کاهش یافت و ناخودآگاه احتمالا به علت نشت گاز از بخاری در اتاق خود را در یک منطقه کوهستانی توچال در Makwanpur منطقه.

گردشگران بودند airlifted به پای بیمارستان اینجا جایی که آنها مرده در هنگام ورود. Makwanpur پلیس گفت که قربانیان ممکن است کاهش یافته است ناخودآگاه به علت خفگی.

گروه گردشگری روز یکشنبه ممنوعیت بهره برداری از دامان مبتنی بر اورست, پانوراما, رفت و آمد مکرر برای سه ماه بر اساس گزارش های ارائه شده توسط یک پروب کمیته تشکیل شده برای بررسی مرگ از گردشگران از کرالا از کاتماندو گزارش داد روز سه شنبه.

گروه تصمیم به تعطیل کردن رفت و آمد مکرر به گزارش های ارائه شده توسط یک پروب کمیته با اشاره به ضعیف مدیریت امنیت مدیریتی و ضعف در رفت و آمد مکرر برای این حادثه در آن گفت.

وزارت فرهنگ و گردشگری و هواپیمایی کشوری تشکیل داده بود پروب کمیته تحت Surendra تاپا مدیر بخش گردشگری است. پس زمینه بازرسی کمیته تا به حال ارائه گزارش آن چند روز پیش با اشاره به کاستی رفت و آمد مکرر.

در جریان تحقیقات این کمیته در بر داشت متوسل شده بود زیر توصیه می شود اقدامات ایمنی و ارائه خدمات عام به مهمانان خود هیمالیا تایمز گزارش داد.

علاوه بر این کمیته کشف کردند که رفت و آمد مکرر برآورده نشده معیارهای تعیین شده توسط نقطه به طبقه بندی یک رفت و آمد مکرر می گفت.

میرا Acharya, مدیر نقطه به نقل از به نقل از این گزارش که رفت و آمد مکرر عملیات متوقف شده به عنوان در هر بخش 15 گردشگری Act-1979.

“اگر رفت و آمد مکرر مالک مایل به از سرگیری خدمات پس از سه ماه تعلیق, رفت و آمد مکرر باید به روز رسانی به هر هتل, تسلیم, رستوران, بار و راهنمای توریستی قوانین-1981 و همچنین معیارهای ذکر شده در اطلاعیه منتشر شده در نپال روزنامه تحت عنوان ‘هتل طبقه بندی و معیارهای’,” Acharya گفت.

او افزود که این رفت و آمد مکرر نیز باید تحت محیط زیست ارزیابی اثرات به دریافت اجازه از نقطه به از سرگیری عملیات.

در ضمن رفت و آمد مکرر مدیریت گفته است که آنها کار می کنند نسبت به ملاقات با استانداردهای ثابت توسط این اداره و اجرا رفت و آمد مکرر کارآمد است.

“ما نسبت به ملاقات با استانداردهای ثابت توسط این اداره و اجرا رفت و آمد مکرر کارآمد است. ما غمگین از حادثه غم انگیز. ما اطمینان خواهد داد که این حوادث نیست در آینده رخ می دهد گفت: Sudesh Gautam, اپراتور از رفت و آمد مکرر بیان شد که توسط کاتماندو پست.

این گروه پس از سفر به پخرا — محبوب کوهستانی مقصد توریستی — بود در راه خود را به خانه ماند و در اورست, پانوراما, رفت و آمد مکرر در دامان.

کسانی که کشته شدند Praveen کریشنان Nair, همسرش Saranya Sasi و سه فرزند خود را و Ranjith کومار Adatholath Punathil همسرش صنعت لاکشمی Peethambaran Ragalatha و پسر خود را.

اورست, پانوراما, رفت و آمد مکرر تاسیس شد و از 28 سال پیش در دامان Simbhajyang منطقه یک مقصد توریستی در Bagmati استان است. این تعداد توریست با توجه به Thaha هتل های انجمن یک روز پس از این حادثه غم انگیز از ژانویه 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su