نپال گسترش ممنوعیت داخلی و بین المللی سفر تا 5 ژوئیه به عنوان Covid-19 موارد عبور از 6000

نپال روز دوشنبه تمدید تعلیق تمام داخلی و بین المللی پروازهای مسافری و از این کشور برای سه هفته به عنوان تعدادی از coronavirus موارد عبور از 6000 پس از بیش از 450 تازه عفونت تشخیص داده شد.

با توجه به سازمان هواپیمایی کشوری از نپال (کان) در دوره تعلیق از تمام داخلی و بین المللی و پروازهای مسافربری تجاری تمدید شده است تا جولای 5, طبق تصمیم شورای وزیران.

“اجازه مخصوص از کان مورد نیاز است برای بازگشت پروازهای نجات پروازهای باری پرواز و پروازهای مرتبط با پزشکی و سایر لوازم ضروری,” کان در بیانیه ای گفت:.

همه پروازها به جز خاص چارتر پرواز متوقف شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اعلام می آید یک روز پس از وزیر در وزارت فرهنگ و گردشگری و حمل و نقل هوایی عمران قیدار بهادر Adhikari توییتی که تمام پروازهای داخلی و بین المللی باقی خواهد ماند به حالت تعلیق تا 5 ژوئیه.

قبلا پروازهای داخلی و بین المللی به حالت تعلیق درآمد تا ژوئن 14.

نپال Covid-19 موارد شروع به پریدن کرد به 6,211 روز دوشنبه پس از 451 جدید عفونت تشخیص داده شد در کشور وزارت بهداشت گفت.

آن گفت: 67 نفر از بيماران از جمله 7 زن بودند مرخص پس از درمان موفق در نظر گرفتن تعدادی از بهبود بیماران به 1,041.

تعداد کل بیماران رسیده است 5,151 با 19 مرگ تا کنون. در مجموع 1,38,683 انجام شده از جمله 5,306 در 24 ساعت گذشته.

با وجود گسترش ممنوعیت سفر به نپال از سر ویزا خدمات پس از کاستن از سراسر کشور مستند توسط دولت موثر از دوشنبه.

اداره مهاجرت استرالیا از سر گرفته است و آن ویزا و مرتبط با خدمات پس از کاهش در سراسر کشور مستند توسط دولت موثر از دوشنبه.

“طبق تصمیم دولت نپال به سهولت در سراسر کشور مستند وزارت مهاجرت کاتماندو از سر گرفته است و ویزا و سایر خدمات” گفت که این گروه در اطلاع.

در همین حال پلیس راهنمایی و رانندگی مجاز است از وسایل نقلیه عجیب و غریب و حتی شماره صفحات به رفت و آمد در یک چرخش اساس برای جلوگیری از تراکم ترافیک در دره, پس از کاهش مستند در بسیاری از مناطق.

شده است وجود دارد رشد ترافیک فشار در نقاط ورود اتصال کاتماندو با خارج از منطقه.

وسایل نقلیه عامل برای ارائه خدمات ضروری و کسانی که داشتن اجازه مخصوص مجاز به وارد دره کاتماندو با توجه به کاتماندو پلیس ترافیک شهری ،

وزارت بهداشت خواسته است مردم به شدت به دنبال مقررات بهداشت مانند استفاده از sanitisers دست شستن اجتماعی فاصله و با استفاده از ماسک در اماکن عمومی.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *