Pete Buttigieg در زمان جو بایدن با انتقاد است که او نه یک تحول نامزد از جمله باراک اوباما و آن را در پشت او.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار خواسته شد برای پاسخ به یک نظر معاون سابق رئیس جمهور ساخته شده هنگامی که یک خبرنگار با اشاره به این که او مورد حمله به اوباما برای عدم تجربه در سال 2008 مبارزات انتخاباتی شبیه به او چگونه است شک در Buttigieg را تجربه می کنند.

“این مرد نیست, باراک اوباما” بایدن 77 گفت: روز شنبه.

“او حق است; من نیست. و نه او” Buttigieg, 38 روز یکشنبه اعلام کردند در سی ان ان دولت از اتحادیه. “نه این است که هر یک از ما در حال اجرا برای رئيس جمهور. و این نیست, 2008; آن را در سال 2020 است.”

او ادامه داد: با یک مشترک تلافی مصاحبه بایدن به عنوان نمایندگی این سیاست از گذشته گفت: “ما در مواجهه با مخرب ترین رئیس جمهور در دوران مدرن و فکر نمی کنم همان راهکار کمک کرد که ما در اینجا این است که رفتن به محل کار در برابر او.”

چند سال 2020 دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری به خصوص بایدن باید تکیه بر اتصال به اوباما زمانی که تبادل مبارزات انتخاباتی خود را به رای دهندگان.

پیشتر در روز شنبه بایدن عرضه منفی دیجیتال آگهی است که در مقایسه با تجربه خود را که از شهردار سابق.

“جو بایدن کمک کرد منجر به عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه است که به بهداشت و درمان به 20 میلیون نفر است. و هنگامی که parkgoers به نام پیت Buttigieg او نصب چراغ های تزئینی در زیر پل” یک راوی در بخشی از این آگهی گفت.

Buttigieg خطاب آگهی در سی ان ان مصاحبه.

“این یک نمونه سیاسی حمله و این خیلی بد است چون شما می دانید بسیاری از جوامع — جوامع مانند معدن در جنوب خم — ما می دانیم که ما ممکن است نگاه کوچک از دیدگاه واشنگتن اما برای ما آن چیزی است که در واشنگتن که به نظر می رسد آنقدر کوچک و کوچک فکر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de