محله اول: هند با عجله برای کمک به بنگلادش برای مبارزه با COVID-19

Neighbourhood first,countrywide lockdown, coronavirus outbreak, Hydrochoroquinine medicine, COVID 19, coronavirus outbreak, Bangladesh Governmentهند همواره اولین پاسخ به هر گونه بحران در منطقه است و همیشه تمدید کمک به دست. (فایل عکس: PTI)

روز بعد از سراسر کشور مستند اعلام شد, هند اولین کشوری بود که برای رسیدن به آن اعتماد همسایه بنگلادش در مبارزه با کروناویروس.

دسته اول از کمک های انسان دوستانه شد و اعزام به کشورهای همسایه از جمله بنگلادش, نپال, بوتان, افغانستان, مالدیو, سیشل & موریس. هند همواره اولین پاسخ به هر گونه بحران در منطقه است و همیشه تمدید کمک به دست.

اخبار مرتبط

با توجه به بنگلادش متخصص Gautam لاهیری “قبل از چین می تواند رسیدن به هند به سرعت بیش از 30000 فولاد ماسک و 15000 headcovers به بنگلادش برای جلوگیری از گسترش کرونا ویروس. هندی, کمیساریای عالی به بنگلادش ریوا دس Ganguly بیش از همه این موارد به بنگلادش با وزیر خارجه A K Abdul Momin در مارس 25th.”

جالب لاهیری میگوید: “در عرض چند ساعت از هند کمک های رسیدن به داکا در مارس 26 چین فرستاده 15,000 N95 ماسک و 1000 مادون قرمز دماسنج. نشان دادن یک فوریت چینی Ambadassador Li Jimming تحویل کیت و چرخ دنده به مدیر بنگلادش وزارت بهداشت AK آزاد در فرودگاه شاه جلال خود لحظه کیت وارد شده است. و اقتدار آن ساخته شده مطمئن شوید که حداکثر تبلیغات در بنگلادش رسانه ها.”

“زمانی که دولت هند تصمیم گرفته بود به صادرات Hydrochoroquinine پزشکی به ایالات متحده آمریکا همان زمان آن را تا به حال تصمیم به ارسال این قیمتی دارو به کشورهای همسایه از جمله بنگلادش. هند تلاش کرده است برای کمک به همسایه خود که آنها را با دوستان خود را در نیاز به ساعت” او می افزاید.

نه تنها این که هند اعلام کرده بود کامل مستند از کشور و مهر و موم مرزهای نشان داده بود ویژه حرکات به اجازه دولت بنگلادش را به شهروندان خود را که گرفتار شده بودند در شهرهای مختلف هند است.

اخیرا “به عنوان یک ژست خاص هند دولت تا به حال به شرایط غیر معمول تقاضا از داکا به ترتیب خاص برای کمک به کشتی سرگردان مردم از آن کشور به نزدیکترین فرودگاه. این انجام شد در هماهنگی با داکا ماموریت در دهلی نو وزارت امور خارجی. به عنوان یک نتیجه بیش از 400 بنگلادش حال بازگشت به کشور خود با چارتر پرواز خصوصی. وجود دارد بسیاری از سرخپوستان رشته در بنگلادش و آنها نیز اعمال فشار بر هند کمیسیون عالی در داکا اما دولت هند در تلاش است تا آنها را متقاعد به ماندن در آنجا تا مستند برداشته شده است. هر چند لازم است به عنوان یک پایه احتیاط دولت بنگلادش قرار دادن مقدار زیادی از فشار و اصرار دهلی نو به آنها را به عقب” Lahiri می افزاید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de