Jawaharlal Nehru, Pakistan minorities, CAA, citizenship law, citizenship amendment act, amit shahدر تظاهرات شاه بوده است در بالا بردن این موضوع از یک نشستن-در ضد کا معترضان در شاهین باغ در اینجا از دسامبر 15, درخواست از مردم برای رای دادن به بی جی پی برای نشان دادن مخالفت خود را برای هم بزنید.

BJP رهبر Amit Shah روز دوشنبه ادعا کرد که نخست وزیر سابق جواهر لعل نهرو وعده داده بود حق شهروندی به اقلیت ها از پاکستان اما این کنگره است که در حال حاضر در اعتراض به اصلاح قانون تابعیت به دلیل آن است که “ترس از آن رای گیری بانک در شاهین باغ”. پرداختن به یک تجمع انتخاباتی در حمایت از BJP نامزد از Rajinder نگر R P Singh او گفت: فوریه 8 نظر سنجی بودند دیگر برای انتخاب اعضای مجمع و یک وزیر ، یک مسابقه بین دو ایدئولوژی است. “در یک دست وجود دارد که مردم ایستاده با شاهین باغ و از سوی دیگر افرادی هستند که وارد پاکستان و انتقام مرگ سربازان ما,” او گفت:.

در تظاهرات شاه بوده است در بالا بردن این موضوع از یک نشستن-در ضد کا معترضان در شاهین باغ در اینجا از دسامبر 15, درخواست از مردم برای رای دادن به بی جی پی برای نشان دادن مخالفت خود را برای هم بزنید. در موضوع کا او گفت: “نخست وزیر سابق جواهر لعل نهرو, مهاتما گاندی, سردار Vallabhbhai Patel, Rajendra Prasad مولانا آزاد اسلامی واحد همه آنها وعده داده شده به دادن تابعیت به پاکستان اقلیت هر زمان که آنها به هند آمده است.”

اخبار مرتبط

“اما زمانی که من به ارمغان آورد در یک لایحه به دادن تابعیت به آنها کنگره reneged در وعده خود را و در حال حاضر در اعتراض به کا چرا که آنها می ترسند از رای خود بانک در شاهین باغ,” او گفت:. “در شاهین باغ معترضان در حال بالا بردن شعارهای “جناح ولی آزادی’… که آزادی شما در مورد ؟ هند به دست آمده استقلال در سال 1947. در حال حاضر هیچ کس نمی تواند تقسیم آن” شاه گفت.

صفحه اصلی وزیر ادعایی که AAP دولت محافظت کسانی که مطرح شده ضد ملی و شعار در دانشگاه جواهر لعل نهرو. در Sharjeel امام “cut-off-آسام-از-هند” سخن گفتن شاه گفت: برای 12 روز او بود درخواست شده Kejriwal او را بدهد اگر تحریم به تعقیب JNU اما “او نه یک کلمه ادا”.

BJP رهبر گفت: Kejriwal دولت وعده داده شده برای نصب 15 لاخ CCTVs اما تنها 1.5 لاخ می تواند نصب شود و که بیش از حد با کمک مرکز گرانت. “Kejriwal وعده داده شده برای اعزام کماندوهای در اتوبوس (برای ایمنی از زنان). اما در واقعیت او ساخته شده AAP کارگران پوشیدن تکاور یونیفرم,” او ادعا.

“او گفت: Yamuna تمیز خواهد شد. من به چالش کشیده Kejriwal به یک شیب در رودخانه در ساعت 8 صبح روز سه شنبه” او گفت:. شاه نیز متهم AAP رئیس stonewalling اجرای ‘Ayushman بهارات’ طرح در سرمایه های ملی و به تأخیر انداختن کار به regularise غیر مجاز شدند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im