نیاز به نگه چین پاسخگو برای گسترش coronavirus: ما

ناوارو گفت که در حالی که اقتصاد آمریکا تعطیل است به دلیل coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشغول است و در سریع ترین صنعتی بسیج است که این کشور تا به حال پس از جنگ جهانی دوم است. (رویترز)

چین باید پاسخگو برای گسترش coronavirus در سراسر جهان یک مقام کاخ سفید روز دوشنبه گفت: آن را به عنوان متهم به کمونیست ملت از احتکار از وضعیت صادرات با کیفیت پایین آنتی بادی کیت های آزمایش. بیش از چند هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ramped تا خود را در قبال برابر چین آن را متهم بودن غیر شفاف و برگزاری آن را مسئول گسترش coronavirus در سراسر جهان است.

“ویروس دولتی در چین در شهر ووهان قبل از اینکه تبدیل به یک بیماری همه گیر چین چرخید که virus. آنها پنهان آن را برای شش هفته. که می تواند آنها موجود آن در ووهان. آنها نمی. آنها کشت این دنیا با صدها نفر از هزاران نفر از چینی شدن در هواپیما به میلان به نیویورک و جاهای دیگر” پیتر ناوارو, مدیر دفتر تجارت و تولید ملی و دفاع از تولید عمل سیاست هماهنگ کننده گفته فاکس نیوز.

اخبار مرتبط

در طول این شش هفته دوره چه آنها این بود که فضای جهان برای تجهیزات حفاظت فردی بیش از دو میلیارد ماسک محروم بهداشت و درمان عمومی کارگران در سراسر جهان از دفاع آنها نیاز دارید. و امروز چین را احتکار اساسا از این وضعیت است.

ناوارو بود که در پاسخ به یک سوال در نظرات ساخته شده توسط بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت که در آن زمان به سرزنش چین برای این. از آن زمان به بحث در مورد آن. این زمان را به علم بزرگ ما این واقعیت است که ما در این با هم, شما می دانید, ثابت, تست درمان و دریافت که واکسن. به حداقل رساندن تریلیون دلار و بسیاری از چیزهایی که شما نمی توانید حتی dimensionalise در شرایط اقتصادی افتضاح هستند که در مورد وضعیتی که ما در آن هستیم. به طوری که یک حواس پرتی دروازه با سی ان ان گفت در یک مصاحبه. “من همه برای نوآوری اما ما باید برای نگه داشتن چین پاسخگو باشد. و در حال حاضر چین است و حتی جاری شدن سیل ما را با این بد آزمون” ناوارو گفت.

“بنابراین آقای گیتس و من متفاوت خواهد نیاز به نگه چین پاسخگو باشد. که قطعا مورد به این دلیل که حزب کمونیست چین اساسا وارد این ویروس در جهان است. و ما هرگز نباید فراموش کرد که اینجا در امریکا ناوارو گفت.

ناوارو گفت که در حالی که اقتصاد آمریکا تعطیل است به دلیل coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشغول است و در سریع ترین صنعتی بسیج است که این کشور تا به حال پس از جنگ جهانی دوم است. تلاش برای مقیاس کردن, تست هند نیز وارد این آنتی بادی کیت از چین است.

هند apex تحقيقات سلامت بدن ICMR روز دوشنبه پرسید متحده برای متوقف کردن با استفاده از COVID-19 سریع آنتی بادی کیت تست تهیه شده از شرکت های چینی و بازگشت آنها را به ارسال به تامین کنندگان.

در مشاوره ارسال شده به رئیس دبیران از همه کشورها و سرزمین های اتحادیه در روز دوشنبه شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: آن را “ارزیابی کیت گوانگژو Wondfo بیوتکنولوژی و Zhuhai Livson تشخیص در شرایط مزرعه. نتایج نشان داده اند که تنوع گسترده ای در حساسیت خود را با وجود وعده های اولیه از عملکرد خوب برای نظارت هدف”.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im