نزدیک به یک سوم از coronavirus آنتی بادی شرکت کنندگان در آزمون نشان می دهد قرار گرفتن در معرض در ماساچوست

یک خلبان مطالعه نشان داد که تقریبا یک سوم از 200 نفر در ماساچوست تست شده برای coronavirus آنتی بادی آمد تا مثبت.

محققان جمع آوری قطره خون از ساکنان در چلسی ماساچوست و مشخص شد که 64 نفر تست مثبت از 200 برای آنتی بادی های مرتبط با COVID-19.

“ما تا به مدت طولانی تصور می کردند که این گزارش تعداد بسیار تحت-شمارش چه واقعی عفونت است” چلسی شهر مدیر توماس Ambrosino گفت: از بوستون گلوب. “گزارش شماره ها بر اساس مثبت COVID-19 آزمون و ما همه آگاه است که بسیار کوچک در صد از مردم در چلسی و در همه جا در حال گرفتن COVID-19 انجام شد.”

“هنوز این نوع جدی است که 30 درصد از تصادفی از 200 نفر که در حال نشان دادن هیچ نشانه و در واقع آلوده. این همه به این دلیل بیشتر برای همه به تمرین فیزیکی, فاصله,” او اضافه شده است.

چلسی یک شهر واقع در شمال بوستون به حال این دولت بالاترین میزان عفونت کروناویروس در 1,900 مورد در هر 100,000 نفر.

“من فکر می کنم هر دو خبر خوب و خبر بد” دکتر جان Iafrate مطالعه ارشد محقق گفت. “خبر بد این است که وجود دارد مواج بیماری همه گیر در چلسی و بسیاری از مردم راه رفتن در خیابان نمی دانم که آنها در حال حمل این ویروس و که آنها ممکن است در معرض مثلا افراد در خانواده خود را.”

ماساچوست یک coronavirus نقطه داغ گفت: ویروس موارد افزایش 1,970 شنبه, آوردن مجموع به 36,372. علاوه بر این, 156 جدید مرگ و میر گزارش شده و در مجموع به 1,560 به طور کلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im