نزدیک به یک سوم اجاره آپارتمان قادر به پرداخت صاحبخانه برای مارس

حدود 1 نفر از هر 3 اجاره پرداخت نمی آوریل خود اجاره.

Coronavirus را پاره پاره اقتصاد ایالات متحده ترک بسیاری از مردم بیکار و یا furloughed برای هم بودن. این اثر موج دار شدن از کسانی که اخراج چپ بسیاری از صاحبخانه ها بدون چک کردن در اول این ماه است.

با توجه به داده ها از ملی مسکن چند شورا و یک کنسرسیوم از املاک و مستغلات داده توزیع کنندگان 69 درصد از اجاره خود را پرداخت صاحبخانه برای ماه آوریل در مقایسه با 81% که برای پرداخت مارس. برای یک مقایسه سالانه 82 درصد از اجاره خود را پرداخت صاحبخانه در مارس 2019.

اجاره آمار شامل مستاجرها که تا به حال صادر شده پرداخت های جزئی در داده ها. برخی از مستاجرها که در حال انتظار در چک هنوز هم ممکن است اجاره خود را پرداخت قبل از پایان ماه آوریل است. این مجموعه داده شامل داده ها فقط از کسانی که اجاره آپارتمان و را شامل نمی شود خانه های تک خانواری و یا کم درآمد مسکن امکانات. در مجموع داده ها از بیش از 13.4 میلیون مستاجرها بود در گزارش گنجانده شده.

بسیاری از مستاجرها سیستم ایمنی هستند از اخراج همانطور که در حال حاضر چندین ایالت و فدرال قرار داده شده اند یک قفل اخراج در طول coronavirus بیماری همه گیر. این می تواند این مشکلات را برای صاحبخانه که مدیون بانک ها پرداخت وام مسکن. دولت فدرال چند شکست-گاو صندوق برای دولت حمایت وام مسکن و وام مسکن در بازار اوراق قرضه اما وضعیت هنوز هم می تواند آسیب های جدی به اقتصاد به عنوان تنها بخشی از صاحبخانه ها محافظت می شود.

جدید برای رفع بیکاری افزایش 6.6 میلیون دلار برای هفته آخر ماه مارس بود که اضافه شده به 3.2 میلیون مدعیان که واصل شد در هفته قبل. در ماه مارس در اقتصاد از دست داده و بیش از 700 ، 000 شغل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de