نزدیک به 40 درصد از بستری بزرگسالان در ایالات متحده برای coronavirus بین 20 و 54 سال

یک بخش بزرگی از بزرگسالان بستری از coronavirus جوان تر هستند هر چند اکثر مرگ و میر باقی می ماند در میان افراد مسن است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از صدور گزارش روز شنبه نشان داد که 38 درصد از بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده بودند از بزرگسالان بین سنین 20 و 54 سال.

“من فکر می کنم هر کس باید با توجه به این” استفن مورس استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا گفت: نیویورک تایمز. “این فقط رفتن به سالمندان است. وجود خواهد داشت از مردم سن 20 به بالا. آنها باید مراقب باشید حتی اگر آنها فکر می کنم که آنها جوان و سالم است.”

دبورا Birx به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه که او “نگران” گزارش از اروپا که coronavirus می تواند هدف قرار دادن افراد جوان سخت است ،

“ما نگران گزارش های اولیه بیرون آمدن از ایتالیا و فرانسه” Birx گفت. “وجود دارد مربوط به گزارش از فرانسه و ایتالیا در مورد برخی از افراد جوان شدن به طور جدی بیمار و گرفتن بیمار در بخش مراقبت های ويژه.”

با وجود هشدار به نظر می رسد که coronavirus شمار “هیچ مهم مرگ و میر در کودکان است.” یک مطالعه از ایتالیا نشان داد که 99 درصد از مرگ و میر ناشی از کوروناویروس آمد از مردم که تا به حال قبلی شرایط پزشکی.

بیش از 8000 بدست کروناویروس در آمریکا در حالی که 143 نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>