این فدراسیون معلمان آمریکا هشدار داد کنگره در روز دوشنبه که نزدیک به 1.4 میلیون شغل آموزش می تواند از دست داد اگر کنگره نتواند به ارائه مناسب بودجه آموزش و پرورش در آینده coronavirus امداد بسته است.

“ملت ما در بحرانی چهارراه و تصمیمات کنگره و رئیس جمهور را در دو هفته آینده احساس خواهد شد برای نسل های آینده گفت:” AFT جمهور Randi واینگارتن هنگام انتشار این گزارش.

اتحادیه گزارش می آید به عنوان مجلس سنا قرار است به زودی مذاکرات بعدی آن coronavirus امداد بسته است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی می خواهد خود را در مجلسی به تصویب این قانون قبل از ماه اوت است. هفته گذشته گفت که همکارانش در حال کار برای تضمین بیشتر بودجه برای مدارس برای رفتن به عقب در پاییز.

“من فکر می کنم همه شواهد نشان می دهد که فاصله-یادگیری برای کودکان و نوجوانان است که به عنوان خوب. آنها در حال حاضر از دست رفته بخشی از آخرین ترم; ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای با خیال راحت بازگشت به کار” او گفت:.

هزینه این لایحه در مجلس سنا است که انتظار می رود در حدود $1 تریلیون. معلوم نیست چقدر از آن مجموع را به سمت آموزش و پرورش است.

آمریکا در ماه مه تصویب قانون عمل قهرمانان که با ارائه بیش از 100 میلیارد دلار به وزارت آموزش و پرورش برای حمایت از مدارس در پاسخ به coronavirus. جمهوریخواهان سنا نمی رود به اندازه گیری.

برای سال تحصیلی آینده به عقبی گزارش شناسایی کمبود بودجه از $93.5 میلیارد دلار برای پیش-K-12 و 45 میلیارد دلار برای آموزش عالی که در آن برآورد خواهد منجر به ضرر و زیان از 962,000 و 394,000 شغل بود.

فراتر از ارائه بودجه کافی برای نگه داشتن مدارس در حال اجرا یکی دیگر از $116.5 میلیارد مورد نیاز خواهد بود برای ایجاد مدارس و کالج ها به اندازه کافی امن برای بازگشایی, با توجه به گزارش.

“با خیال راحت به بازگشایی مدارس و آدرس بحرانی بهداشت و ایمنی نیازهای مربیان و دانش آموزان — به عنوان مثال برای ارائه به صورت امن اجتماعی فاصله, ماسک, شستن دست ها-ایستگاه های تمیز کردن لوازم تست کیت ها و دیگر اقدامات برای اطمینان از مدارس نمی شوند از رشد ویروس گسترش مدارس نیاز مهم فدرال منابع در بالا از آنچه متحده ارائه می کنند” این گزارش متحده است.

واینگارتن هشدار داد که عدم ارائه بودجه کافی به آموزش و پرورش نه تنها افزایش تعداد بیکاران در کشور بلکه که یک نسل از دانش آموزان خواهد بود ،

“اگر کنگره نتواند به عمل در حال حاضر میلیون ها نفر بیشتر کارگران آمریکایی خواهد بود تنزل به بیکاری خطوط و یک نسل از دانش آموزان اضافه خواهد شد به کروناویروس, تلفن,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de