جدید دهلی شورای شهرداری (NDMC) در روز جمعه لغو تعلیق تجارت مجوز از هتل پارک در Lutyen آن دهلی نو است. مدنی بدن به حال تعلیق تجارت مجوز پس از این هتل پنج ستاره را آتش گواهی ایمنی و قطع منظور متوقف شد پس از فروغ در آن زیرزمین هفته گذشته است.

 

آتش گواهی ایمنی و قطع منظور ترمیم شدند در روز چهارشنبه. “ما تا به حال دریافت یک درخواست رسمی از هتل مقامات پس از آتش خود گواهی ایمنی و قطع منظور ترمیم شدند. با توجه بازرسی انجام شد برای اطمینان از تمام هنجارهای شده اند با پیروی و تعلیق لغو شده است” ارشد NDMC رسمی گفت.

آتش سوزی در زیرزمین هتل پارک روز یکشنبه در پی آن 12 نفر از جمله 11 اتباع خارجی اقامت در هتل بودند با عجله به بیمارستان که در آن نه نفر از آنها داده شد و کمک های اولیه. “یک حادثه وجود دارد از اتصال کوتاه در زیرزمین پارک دهلی نو در فوریه 20. هیچ تلفات وجود دارد و ما در خانه تیم مدیریت بحران رو به عمل و کنترل وضعیت بلافاصله.

“ما دریافت کرده بود تعلیق اطلاع از آتش نشانی به انجام برخی از آتش سوزی پیشگیری از پیشرفت در محل دیگر در ملک برای اطمینان از ایمنی بهتر” یک هتل سخنگوی گفت. این سخنگو گفت: این هتل تا به حال عمل بر تمام پیشنهادات ساخته شده در اطلاع و انطباق با آن است.

“پس از یک بررسی کامل که شد انجام شده توسط سازمان آتش نشانی و هتل دریافت کرده بود ترخیص و گواهی ایمنی آتش بازسازی شده است. علاوه بر این پلیس دهلی نیز لغو قطع منظور از هتل. در زیر ذکر حقایق و شرایط مورد NDMC نیز لغو تعلیق سفارش با اثر فوری” سخنگوی اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im