NCLAT رد Gayatri دوی نوه ادعا می کنند در زندانی Mahal Hotel

NCLAT, Maharani Gayatri Devi, Jaipur, Jai Mahal hotel,  Late Maharaj Jagat Singh, Taj group of HotelsMaharani Gayatri Devi (منبع: اکسپرس بایگانی)

شرکت ملی قانون دادگاه استیناف (NCLAT) است را رد کرد و ادعا می کند از نوه از اواخر Maharani Gayatri دوی جیپور بر سر مالکیت یاد Jai Mahal hotel. استیناف دادگاه است را کنار بگذارند سفارشات قبلی شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) که تا به حال اجازه مهاراجه نویس راج و Rajkumari Lalitya کومار اکثریت سهام این شرکت Jai محال هتل های Pvt با مسئولیت محدود است که صاحب شکوه اموال.

دو عضو NCLAT نیمکت مشاهده کرد که Rajkumar نویس راج و Rajkumari Lalitya “نمی تواند ادعا عنوان و بر اساس جانشینی گواهی تاریخ فوریه 19, 2009”. “اتهام اعمال ظلم و ستم شکایت توسط 1st و 2nd پاسخ دهندگان (Rajkumar نویس راج و Rajkumari Lalitya) رخ داده است در اطراف 2001. Maharani Gayatri Devi در مرگ Maharaj Jagat سینگ (پسرش) در فوریه 5, 1997 او شد تنها موصی له موجب خواهد مورخ 23 ژوئن سال 1996” NCLAT گفت: در سفارش به تاریخ مارس 12.

اخبار مرتبط

“بنابراین Rajkumar نویس راج و Rajkumari Lalitya نمی تواند ادعای ارث در اصلی 5,050 سهام به وارثان قانونی از اواخر Maharaj Jagat سینگ در مرگ او (فوریه 5, 1997),” آن را گفت. این NCLAT همچنین گفت که “اتهام اعمال ظلم و ستم شکایت توسط 1st و 2nd پاسخ دهندگان رخ داده در اطراف 2001” شد و آنها سهامداران Jai محال هتل ها در تاریخ 14 نوامبر 2008 و در فوریه 19, 2009.

“دادگاه (NCLT) موفق به در نظر گرفتن abovesaid جنبه و اشتباه برگزار شد که Rajkumar نویس راج و Rajkumari Lalitya به ارث برده سهام از اواخر Maharaj Jagat سینگ در فوریه 5, 1997 در مرگ Maharaj Jagat سینگ” آن گفت: در حالی که صرفنظر از سفارش قبلی.

NCLAT بیشتر گفت که Maharani Gayatri Devi بود که در تمام مواد بار از جمله در سال 2001 بود تنها موصی له از اواخر مهاراجه Jagat سینگ به حال از طریق یک نامه در 10 آوریل 2001 در سمت چپ آن باز به زندانی محال هتل برای ارائه سهام به دیگر سهامداران موجود و کاهش یافته است به مشترک به هر سهام.
“با در نظر فوق الذکر پیدا کردن impugned قضاوت تاریخ 1 اوت سال 2018 تصویب شده توسط دادگاه را نمی توان تایید کرد. آن است که بر این اساس را کنار بگذارند” گفت: NCLAT. قبل از آن در تاریخ 1 اوت سال 2018 NCLT حال ترمیم مالکیت Jai Mahal hotel نفع نوه از اواخر Maharani Gayatri Devi.

اجازه می دهد درخواست از Gayatrai دوی نوه NCLT تا به حال کنار قطعنامه مجمع عمومی فوق العاده این شرکت برگزار شد و در مارس 1999 و 2001 مارس در مورد انتصاب در هیئت مدیره و رقت خود را از خطر است.

آن را تا به حال بازسازی “موقعیت حول و حوش بلافاصله پس از مرگ مهاراجه Jai Singh” را کنار بگذارند و این قطعنامه به تصویب رسید در جلسه هیئت مدیره در خصوص تخصیص سهام. NCLT حال بازسازی موقعیت اصلی خود را از سهام به عنوان به خوبی به عنوان هیئت مدیره و در نتیجه ساخت نوه از Maharani Gayatri Devi به عنوان صاحبان Jai محال هتل در جیپور.

نوه قبلا برنده نبرد برای انتقال پدر خود را در نام خود را.
ساخته شده در سال 1745 این زندانی محال کاخ در حال حاضر عمل به عنوان یک هتل تاج گروه از هتل ها. آن را تا 94 اتاق و شش سوئیت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>