مالی غیر بانکی شرکت (NBFCs) را گسترش سه ماه توقف وام تنها به بدترین ضربه بخش از خود وام گیرنده پایه مانند ناوگان اپراتورها و قرضه های کوچک وام گیرندگان. در دسته بندی های وام که در آن حقوق و مزایای کلاس به منزله بخش عمده ای از وام گیرندگان غیر بانک ها چسبیده به “در انتخاب کردن” گزینه است. این ضروری است که وجود دارد بدون استراحت برای NBFCs در سرمایه در گردش و بازار استقراض آنها را ساخته اند.

اخبار مرتبط

Bajaj مالی است که پس از یک درخواست مبتنی بر کانال به پیشنهاد توقف مایل به وام گیرندگان. در همان زمان آن را اعلام کرده در صف مقابل است که کسانی را انتخاب کنید که به سود توقف را مجبور به تحمل هزینه های بهره بالاتر سبقت گرفتن. همچنین محدود کردن سود به وام تحریم قبل از تاریخ 1 مارس سال 2020 و مشتریان که بیش از دو و تربیه با توجه به لحاظ تاریخی در هر یک از وام های خود را.

PNB مالی مسکن نیز یک سیاست انتخاب کردن. این شرکت با استفاده از یک مثال برای نشان دادن چگونه قرض علاقه سبقت گرفتن افزایش می یابد به عنوان یک نتیجه از سه ماه پرداخت تعطیلات. یک وام گیرنده با وام مسکن از `50 لاخ در 8.5 درصد بهره برای 10 سال را EMI از `62,000. هنگامی که آنها فایده مهلت قانونی خود بهره قابل پرداخت خواهد شد تا توسط `1 لاخ. “آن است, از این رو توصیه به محدود کردن انتخاب گزینه توقف تنها در سناریوی جریان نقدی مسائل مربوط به” وام مسکن شرکت گفت: در مجموعه ای از پرسش و پاسخ برای وام گیرندگان آن است.

L&T مالی چسبیده است به انتخاب کردن در رویکرد خود را برای صفحه اصلی وام و روستایی تامین مالی وام گیرندگان. تنها مجموعه ای از وام گیرندگان که نمی شود یک پتو استراحت توسط شرکت خود را خرد مشتریان. یک سخنگوی شرکت گفت که این انتقال توقف سیاست به میکرو و وام های مشتریان از طریق آن زمینه تیم است که به طور منظم تعامل با وام گیرندگان. “ما در حال اطلاع رسانی به آنها که اتهامات عنوان شده علیه منافع خود ادامه خواهد داد در طول دوره توقف,” او گفت:.

Shriram حمل و نقل و امور مالی شرکت که تعداد ناوگان اپراتورها در میان اکثریت مشتریان خود است تمدید مهلت قانونی برای تمام آن مدت از وام گیرندگان. آن را نیز اجازه می دهد تعویق بهره گردان سرمایه در گردش وام و محاسبه مجدد نقشه کشی برق در امکانات است. Umesh Revankar MD و مدیر عامل شرکت Shriram حمل و نقل, سرمایه گذاری, گفت که از نظر قانونی در حال ابلاغ به مشتریان با ارتباط با مدیران. “ما در حال ارسال SMSes به مشتریان و علاوه بر این ما باید ارتباط مدیران برای هر 100-150 مشتریان که در تماس با مشتریان خود را. این گزینه از مهلت داده شده به مشتریان و بر این اساس مجموعه های ساخته شده,” او گفت:.

تحلیلگران می گویند که وام های خرد مشتریان بیشتر تحت تاثیر گروه از NBFC وام گیرندگان در حالی که حقوق و مزایای سرویس گیرنده وام خانه است که به احتمال زیاد حداقل تحت تاثیر قرار. “کلی تاثیر RBI تعویق خواهد بود بیشتر قابل رویت به AFCs (دارایی شرکت های مالی) بیش از HFCs (مسکن شرکت های مالی) پس از بهبود بهتر در میان بزرگ-بلیط وام های امن” Emkay گفت: در گزارش اخیر.

به تعهدات طرف NBFCs صورت یک چالش بزرگتر به عنوان بانک ها تصمیم گرفته اند به آنها ارائه هر گونه علاقه امداد در سرمایه در گردش وام و آنها باید خدمات بازار استقراض به عنوان به خوبی. وجوه متقابل و بزرگترین مجموعه ای از مشترکین به NBFC کاغذ روبرو هستند سنگین redemptions و بعید است که به رول بیش از سرمایه گذاری های خود را. Ajit Velonie مدیر Crisil, رتبه بندی گفت: “در حالی که مهلت قانونی فراهم می کند برخی از امداد رسانی در دارایی های جانبی آن است که به تعهدات طرف که چالش های بوجود آمده برای NBFCs با سهم بالایی از بازار سرمایه استقراض. چرا که هیچ مهلت قانونی اعلام شده است تا کنون برای بازار سرمایه استقراض (مانند اوراق قرضه و تجاری کاغذ) و بازپرداخت این را باید در زمان ساخته شده در طول یک دوره زمانی که مجموعه خواهد بود نهفته قابل توجهی است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی