ترجمه شده از حرکت NCLAT به چالش کشیدن NCLT منظور در Jaypee مادون قطعنامه طرح

در آن سفارش NCLT خواسته بود ترجمه شده از پرداخت ICICI بانک خود را به پول نقد در 12 برابر اقساط ماهانه .

دولتی ترجمه شده از نقل مکان کرد شرکت ملی قانون دادگاه استیناف (NCLAT) به چالش کشیدن مارس 3 منظور از شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) است که تصویب قطعنامه طرح برای بدهی لادن Jaypee Infratech (JIL). شنیدن ترجمه شده از ‘فوری’ درخواست روز چهارشنبه دو عضو NCLAT نیمکت رهبری خود اقدام رئیس دادگستری موجود وهمی بشکل روح لعل Bhat, کارگردانی, “در ضمن تا بیشتر سفارشات تایید شده ‘قطعنامه طرح’ ممکن است اجرا منوط به نتیجه این تجدید نظر شود.” NCLAT برنامه ریزی شده است این موضوع برای بیشتر شنیدن on May 15.

ترجمه شده از قطعنامه طرح شامل توزیع بیش از نزدیک به 21,800 homebuyers واحدهای خود را در فاز طی یک دوره سه سال و نیم و پرداخت مالی طلبکاران خود را به کل بستری ادعا تومان 9,783 کرور.

اخبار مرتبط

در درخواست تجدید نظر خود را به NCLAT, ترجمه شده از ادعایی است که دادگاه در آن منظور ساخته شده یک طرفه و خودسرانه تغییرات از قطعنامه خود را برنامه اجازه می دهد ایرادات مطرح شده توسط مخالف طلبکار ICICI بانک و Yamuna بزرگراه توسعه صنعتی سازمان (YEIDA) حتی به عنوان طرح تصویب شد با اکثریت 97.36% رای در کمیته طلبکاران (CoC).

در درخواست تجدید نظر خود را به NCLAT, ترجمه شده از, گفت: تغییرات ساخته شده در این طرح تصویب شد و در تضاد با ارائه عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC). CoC تا به حال تایید شده ترجمه شده از این پیشنهاد در 9 دسامبر 2019.

در آن سفارش NCLT خواسته بود ترجمه شده از پرداخت ICICI بانک خود را به پول نقد در 12 برابر اقساط ماهانه ظرف مدت 18 ماه با شروع از شش ماه از تصویب این قطعنامه طرح است. گفت: چنین ترجمه شده از یک جهت شد “خودسرانه” و دلایل غیر منطقی که مخالف مالی طلبکاران حق پرداخت نقدی تحت مفاد کد.

“این NCLT است برخورد با مسائل مطرح شده توسط YEIDA در برابر قطعنامه طرح اصلاح قطعنامه طرح به ارائه است که هر گونه غرامت اضافی را مجبور به پرداخت می شود SPVs و با توجه به غرامت اضافی در رابطه با بزرگراه احزاب می تواند رویکرد مناسب فروم از قانون در مورد همان” دولت-اجرا شرکت گفت: در آن نرم افزار است.

این NCLT همچنین اجازه JIL ثابت دارندگان سپرده که نه در زمینه ادعای خود را در مورد جدول زمانی برای ادامه ادعای خود را حتی پس از تصویب این قطعنامه طرح است. این نیز نمی تواند از پایین به خوبی ترجمه شده از.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de