نیروی دریایی شناسایی روزولت ملوان که درگذشت از شیوع کروناویروس

تیوی نیروی دریایی شناسایی کرده است 41 ساله ملوان که درگذشت در طول شیوع کروناویروس است که بیمار صدها نفر در U. S. S. تئودور روزولت.

ملوان که فوت کرده بود روز شنبه به عنوان Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور درگذشت او روز شنبه از COVID-19 عوارض در یک بیمارستان نیروی دریایی در گوام در جایی که این هواپیما حامل لنگر انداخت و پس از وقوع آغاز شد. Thacker گرفته شده به واحد مراقبت های ویژه پس از در بر داشت بی توجه. او حمل و نقل هوایی ordinanceman از فورت اسمیت, Arkansas.

Thacker به همسر نیز فعال خدمت وظیفه, عضو, بود, پرواز به گوام از سن دیگو شد و توسط Thacker به سمت هنگامی که او درگذشت و با توجه به نیروی دریایی است.

سروان. کارلوس Sardiello این روزولت‘s افسر فرمانده گفت: در بیانیه ای که کشتی افکار و دعاهای ما با Thacker خانواده پس از مرگ او.

Charles Robert Thacker
عکس های ارائه شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده نشان می دهد Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور, 41, Fort Smith, ارک., اختصاص داده شده به یو اس اس تئودور روزولت که از coronavirus جمعه, مارس 13 سال 2020 در نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام.

“اولویت شماره یک ما همچنان به سلامت و رفاه تمام اعضای تئودور روزولت اعتصاب و ما ثابت قدم باقی می ماند در عزم ما برای مبارزه با گسترش این ویروس,” او گفت:.

The U. S. S. تئودور روزولت عناوین ساخته شده پس از شیوع رمان coronavirus به سرعت پاره از طریق کشتی پیشرو سپس سروان. برت Crozier به ارسال یک نامه طبقه بندی نشده ابراز نگرانی برای ملوانان به افراد متعدد در یک حرکت گفته شد به معنای به نتیجه در پوشش رسانه ای.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly بعد استعفا داد و پس از یک سخنرانی او به Crozier سابق ملوانان به بیرون درز شد. در این سخنرانی روی U. S. S. تئودور روزولت, Modly پکتیا میباشد که Crozier یا “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده” این هواپیما حامل.

از آن شده است وجود دارد رسیدگی به این حادثه و Adm. مایکل Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی گفت: او باز می ماند به امکان برقراری Crozier که دیده می شود به عنوان یک نوع از قهرمان به بسیاری از سابق خود را کشتی.

پس از جنجال بیش از 600 پردازنده U. S. S. تئودور روزولت را آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله Crozier خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de