نیروی دریایی تاخیر تصمیم بر اخراج کاپیتان و راه اندازی را دنبال کنید تا پرس و جو به ناو یو اس اس روزولت خرید اینترنتی

وزیر نیروی دریایی جیمز مک فرسون به نام برای تحقیقات بیشتر به شیوع کروناویروس روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت و متعاقب آن ذرات به طور موثر به تاخیر انداختن تصمیم گیری در برقراری این کشتی را سرنگون کاپیتان.

سروان. برت Crozier که قبلا به فرمان این کشتی شد رها از وظیفه بعد از یک نامه فرستاد به بالا مقامات نیروی دریایی در اواخر ماه مارس به بیرون درز به رسانه ها. در آن او درخواست نیروی دریایی کمک به تخلیه ملوانان از هسته ای ناو هواپیمابر و کشتی پس از ده ها تن از اعضای خدمات آزمایش مثبت برای ویروس.

McPherson دستور پیگیری و تحقیق در روز چهارشنبه با استناد به “سوالات پاسخ داده نشده که مقدماتی درخواست شناسایی کرده است و تنها می تواند پاسخ داده شود با بررسی عمیق تر.”

“من کارگردانی Adm. Gilday برای انجام یک پیگیری در دستور بررسی” او در بیانیه ای گفت. “این بررسی را خواهد ساخت کار خوب از درخواست های اولیه برای ارائه یک مطلب fulsome درک از دنباله ای از وقایع و اقدامات و تصمیمات زنجیره ای از فرمان اطراف COVID-19 شیوع روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت.”

Adm. مایکل Gilday نیروی دریایی رئیس عملیات و وزیر دفاع علامت Esper باید هر دو سمت چپ درب باز برای برقراری Crozier انتظار نتیجه تحقیقات.

سابق اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly اخراج Crozier برای ارسال درخواست با این استدلال که کاپیتان موفق به دنبال مناسب زنجیره ای از فرمان خود را درخواست. Esper دفاع شلیک کرد و گفت که “ما رهبران مسئول اعمال خود است.”

Modly به طور ناگهانی استعفا داد و پس از تماس با Crozer یا “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده یک کشتی مانند این” رسیدگی به کشتی دادند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de