Navin Tewari سرمایه غذاهای چرا خود را نه فقط در یک رشته شرکت

The brand is on a track to hit a revenue of Rs 600 crore in FY20این نام تجاری است که در یک مسیر به آمار درآمد از 600 تومان کرور روپیه در FY20

از داشتن یک محدود تا رسیدن به سال گذشته سرمایه مواد غذایی است که در حال حاضر در حال حاضر در منطقه 13 در هند عمدتا از طریق تجارت عمومی و فروشگاه ها و همچنین مدرن تجارت رسانه ها و بازارهای آنلاین. Navin Tewari می گوید Devika سینگ که قصد ندارد به پیشی رهبر بازار Maggi اما برای ایجاد جدیدتر دسته بندی و تحت عنوان برندهای اعظم راز و اسمیت و جونز. ویرایش گزیده ای:

آنچه باعث گسترش ولگردی و قانونی شکنی که سرمایه مواد غذایی است که در حال حاضر?

اخبار مرتبط

PE شرکت General Atlantic به دست آورد و اکثریت سهام در سرمایه غذاهای دو سال پیش و تصمیم را در مدیریت حرفه ای. این که چگونه من استخدام شد سال گذشته است. به عنوان ما نشسته روی تخته نقاشی برای تصمیم گیری بعدی ما حرکت ما متوجه باشند که فراخوان برای مارک های ما به مراتب گسترده تر و عمیق تر از در دسترس بودن محصولات ما است. که هنگامی که ما تصمیم به گسترش حضور ما در این کشور است.

در ژانویه سال گذشته ما عامل عمدتا در ماهاراشترا گجرات و مرکزی و شرقی, Uttar Pradesh. ما در حال حاضر گسترش به منطقه 13. ما قرار داده اند در نیروی انسانی در این مناطق و در حال اضافه کردن توزیع کنندگان و فوق العاده stockers. پس از ظهور Jio مردم در شهرهای کوچکتر به عنوان دسترسی به اطلاعات به عنوان کسی که زندگی در یک ردیف شهر من. و از این رو این افراد بیش از حد اشتیاق به مصرف محصولات مشابه که در حالی که پیش بودند در دسترس تنها در مترو. در این مرحله به جز جنوب هند و برخی از کشورهای جنوب شرق محصولات ما در دسترس هستند و تقریبا در همه جا در کشور است.

که کانال خرده فروشی شما تمرکز بر به عنوان شما را عمیق تر به کشور ؟

ما در حال تمرکز بر تجارت به طور کلی به دلیل آن را به ما کمک خواهد کرد رسیدن به گسترده تر است. اما در همان زمان ما در حال نگه داشتن تعادل خوب با قرار دادن محصولات ما در سراسر مدرن تجارت فروشگاه به عنوان به خوبی. در نه ماه گذشته ما اضافه شده اند و بیش از 200 توزیع کنندگان. در حال حاضر ما در حال حاضر در 3.5 لاخ تجارت عمومی و فروشگاه ها و با هدف حضور در شش لاخ کلی تجارت فروشگاه در یک سال.

ما نیز آغاز شده و قرار دادن محصولات در تجارت الکترونیک, بازار, شش ماه پیش که ما متوجه است که بسیاری از مشتریان ما که نمی توانید محصولات خود را در محله فروشگاه های آنها را به دنبال آنلاین. در حال حاضر 65-70 ٪ از فروش ما می آید از کل تجارت 20-22% از مدرن تجارت در حالی که بقیه از تجارت الکترونیکی است.

چقدر متفاوت است رویکرد خود را برای اعظم راز vis-à-vis اسمیت و جونز ؟ چقدر درآمد انجام هر یک از آنها را در ؟

ما در مسیر به آمار درآمد از 600 تومان کرور روپیه در FY20; از این حدود Rs 175-200 کرور خواهد آمد از اسمیت و جونز و بقیه از اعظم راز. چرا که اعظم راز بیشتر محصولات و همچنین حضور گسترده تر. ما شروع به گسترش اسمیت و جونز تنها دو سال به عقب. در ماه ژانویه معرفی کردیم Peri Peri تاپیک زیر اسمیت و جونز و حفظ خواهد کرد اضافه کردن محصولات بیشتر پیش رفتن. برنامه این است که برای اضافه کردن طراحی محصولات چینی به اعظم راز و بیشتر محصولات نوآورانه که تلفیقی از هند و جهانی غذاهای به اسمیت و جونز. رفتن پیش رو ما قصد داریم به معرفی بیشتر masalas جدیدتر انواع و بسته بندی جدید بیش از حد.

چگونه اعظم راز طرح را در نستله را Maggi که صاحب سهم شیر از رشته بازار ؟

بدون شک وجود دارد که Maggi رهبر بازار در این رده است. ما نمی هر گونه قصد به ضرب و شتم آنها را فردا و تبدیل شدن به رهبر در رشته فرنگی رده. اگر چه ما در حال حاضر در رده که ما نه فقط در یک رشته شرکت می باشد. ما در اینجا برای ایجاد دسته بندی جدید. ما تولید نودل با طعم مانند Schezwan داغ سیر و Manchurian رشته فرنگی و رهبر بازار در این رده است.

چقدر متفاوت خواهد تلاش های بازاریابی خود را به عنوان شما گسترش حضور خود را?

در حال حاضر ما با استفاده از تلویزیون چاپ و هوای; اما در این سال حضور ما در دیجیتال خواهد شد تا چند برابر. راه مصرف کننده در حال تماشای محتوای دستخوش تغییر عظیمی در گذشته 24 ماه. آنها در حال حرکت از صفحه نمایش بزرگتر به گوشی های تلفن همراه و قرص و ما در حال هماهنگی با استراتژی ما با آن است. ما همچنین ارائه یک بیشتر منطقه ای لمسی به مبارزات ما. برای ما های اخیر کمپین اعظم راز ما طناب در Neena گوپتا و Priya Bapat. آنها در حال صحبت کردن در لهجه های مختلف در این تبلیغات.

دفعات بازدید: همچنین: چرا دیجیتال آه مرز جدیدی از بازاریابی

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>