‘طبیعت نیست و مقرون به صرفه’: گرتا Thunberg خارجی اتحادیه اروپا و “تسلیم” در سال 2050 آب و هوا اهداف

یکی از جهان پیشرو تغییر آب و هوا فعالان خواستار تصویب قوانین جدید زیست محیطی توسط اتحادیه اروپا را یک “تسلیم.”

سوئدی, نوجوان گرتا Thunberg شد در حضور و غیاب در روز چهارشنبه به عنوان اتحادیه اروپا پرده برداری از یک پیشنهاد آب و هوا قانون که از نظر قانونی اتصال 27-ملت سیاسی برای رسیدن به net-zero انتشار جهانی اهداف تا سال 2050 در صورت تصویب در بروکسل. اما Thunberg که افزایش یافته است به تحسین بین المللی برای آب و هوا فعالیت گفت: این اقدام نمی تواند به اندازه کافی دور.

“‘خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050’ برای اتحادیه اروپا برابر با تسلیم. این به معنی از دست دادن” نوشت Thunberg در نامه سرگشاده ای با امضای 33 دیگر آب و هوا فعالان و منتشر شده در سه شنبه. “ما فقط باید گل فقط 2030 یا 2050. ما بالاتر از همه به آنها نیاز دارید برای سال 2020 و هر ماه و سال به آمده است.”

Thunberg, 17 ادعا کرد این پیشنهاد نه چندان دور به اندازه کافی برای جلوگیری جهانی آب و هوا depredation و نشانه به رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen که این قانون را “معنی هیچ چیز اگر بالا تولید گازهای گلخانه ای همچنان مانند امروز.”

“شما اعتراف است که شما در حال دادن, در توافق پاریس در وعده های خود را و در انجام آنچه شما می توانید برای اطمینان از یک آینده امن برای فرزندان خود” Thunberg گفت: سیاسی بود. “آب و هوای این قانون تسلیم است. طبیعت مقرون به صرفه نیست و شما می توانید معاملات با فیزیک است.”

Thunberg گفت: اعضای پارلمان اروپا که “خالی از کلمات” نمی کند محیط زیست را کاهش داد و تنها راه برای جلوگیری از بحران آب و هوا برای جامعه را تغییر دهید.

فعالان صلح سبز در موافقت با Thunberg بیانیه و ادعا کرد که اتحادیه اروپا بود آهسته راه رفتن بر روی آب و هوا است که “آیا له اتحادیه اروپا توانایی به نقش پیشرو جهانی در مذاکرات آب و هوا.” این گروه غیر انتفاعی نمایش تصویری از شعله های آتش در کنار یک خانه در بروکسل اصرار اعضا به عمل به عنوان اگر خانه های خود بودند در آتش است.

Von der Leyen قبول Thunberg ادعای گفت: قانون جدید “ارائه می دهد قابل پیش بینی و شفافیت اروپایی برای صنعت و سرمایه گذاران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>