مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین خواست آمریکایی ها را به وحشت بیش از شیوع کروناویروس در چین است.

Coronavirus یک سارس-مانند بیماری ظاهر به تازگی در ووهان چین و باعث شده جهانی به عنوان نگرانی مسافران از منطقه حمل عفونت به کشورهای جدید. حداقل هشت مورد از این ویروس تایید شده است در ایالات متحده و چین قرار است کل شهر ووهان تحت قرنطینه. در حالی که چین حرکت می کند ممکن است آرام برخی از اعصاب بسیاری از آنها شک شفافیت نشان داده شده توسط این کشور که به شدت از شیوع بیماری است.

در طول پنج شنبه مصاحبه در چهره ملت اوبراین اذعان کرد که چین بوده است شفاف تر از آن بوده است که در گذشته بحران. او توضیح داد که ایالات متحده امیدوار است برای ارسال اعضای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به این کشور برای کمک به با شیوع و ارائه اضافی شفافیت بر روی زمین در ووهان.

“تا کنون چینی شده اند شفاف تر قطعا از بحران های گذشته. و قدردانی می کنیم که ما همچنان به ارائه کمک به چینی” اوبراین توضیح داد. “ما ارائه شده به ارسال بیش از CDC و ایالات متحده دیگر, پزشکی, و بهداشت حرفه ای. ما نمی شنید برگشت و در عین حال از چینی ها در ارائه می دهد اما ما در حال آماده به ادامه همکاری با آنها است.”

وی افزود: “در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی برای آمریکایی ها به وحشت. این چیزی است که کم خطر, ما فکر می کنیم, در ایالات متحده, اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از روز او در زمان دفتری ساخته شده در حفاظت از آمریکایی ها و نگه داشتن آنها را امن — این که آیا آن را از تروریست ها و یا سازمان های جنایی و یا از ویروس های جدید مانند رمان coronavirus — آن است که یک اولویت است. ما در حال برداشتن گام برای نگه داشتن امریکا امن است.”

شده است وجود دارد شواهدی وجود دارد که چین سعی در پوشش شیوع بیماری که بدتر از گسترش این بیماری است. آرکانزاس بهداشت ، تام پنبه یک جمهوریخواه به نام در چین به صورت “عواقب جدی” برای دست زدن به آن ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de