ملی سیستم بازنشستگی: برنامه ریزی برای باز کردن یک دفتر حساب ؟ در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد آنلاین

National Pension System, NPS, New Pension Scheme, defined benefit pension, defined contribution pension, annuity service providers, annuity options, default ASP, default annuity option, income tax, income tax saving, Income Tax Saving for FY2019-20, PPF, NPS, ELSS, home loan, NSC, Sukanya Samriddhi Yojana, section 80C investments, 80CCC, 80CCD(1), اگر شما انتخاب می کنید حالت فعال از سرمایه گذاری شما باید مشخص کنید که چگونه شما می خواهم به گسترش مجموعه در سراسر صندوق کلاس.

سیستم بازنشستگی ملی (NPS) در آورده بود توسط دولت به مردم اجازه می دهد برای دریافت مستمری در دوران بازنشستگی. آن را به خصوص برای مشاغل حرفه ای و کسانی که افراد مشغول به کار در سازمان نیافته بخش.

هدف اصلی از NPS برای سپرده گذاران برای دریافت مستمری در دوران بازنشستگی همراه با مزایای مالیاتی-صرفه جویی در هر سال مالی است.

اخبار مرتبط

با انباشته صرفه جویی از یک دفتر حساب در بلوغ سپرده شده است را به استفاده از 40 درصد آن به خرید سالیانه از یک شرکت بیمه است که به سرمایه گذار به طور منظم حقوق بازنشستگی. NPS اضافی را ارائه می دهد 50,000 تومان مالیات سالانه صرفه جویی همراه با 40 درصد صرفه جویی در مالیات بر سرمایه گذار بازنشستگی جسم.

پیدا کردن چگونه شما می توانید باز کردن یک دفتر حساب آنلاین;

همه چیز شما نیاز: برای باز کردن یک دفتر حساب آنلاین شما نیاز به نگه داشتن برخی از اسناد و مدارک آماده از جمله خود Aadhaar یا ماهی تابه. توجه داشته باشید که خود را Aadhaar نیاز به آدرس فعلی خود را و شماره تلفن همراه علاوه بر این تابه خود نیز باید مربوط به حساب بانکی خود را. به پرداخت خود را, شما نیاز خود را از شبکه بانکی تسهیلات فعال و یا بدهی خود را/کارت های اعتباری. همچنین شما می خواهد نیاز به گذرنامه اندازه عکس و تصویر اسکن شده خود را امضا می کند.

1. ورود به دفتر اعتماد وب سایت – enps.nsdl.com/eNPS/NationalPensionSystem.html. پس از ورود به سیستم با کلیک بر روی ثبت نام و انتخاب ‘فردی’ گزینه.
2. سپس خود را وارد کنید Aadhaar یا پان جزئیات – هنگامی که شما انجام این کار, یک OTP ارسال خواهد شد خود را در ثبت شماره تلفن همراه برای تایید.
3. سپس با انتخاب نوع حساب شما می خواهید برای باز کردن – شروع با ردیف من حساب. اما شما همچنین می توانید انتخاب کنید ردیف دوم اگر سرمایه گذاری برای اهداف دیگر.
4. شما باید برای قرار دادن در OTP برای احراز هویت. OTP اعتبار مورد نیاز خواهد بود اگر شما انتخاب کرده اید Aadhaar. اگر شما تصمیم گرفتند برای پان به بررسی جزئیات بانک خود شارژ خواهد شد شما Rs 125.
5. شما باید برای قرار دادن در اطلاعات شخصی خود را و کلیک بر روی ‘ارسال’ برای تولید اذعان شماره. اگر شما انتخاب کرده اید Aadhaar بسیاری از اطلاعات خود را خواهد شد از قبل پر شده در فرم.
6. شما باید برای انتخاب یک صندوق بازنشستگی مدیر. شما می توانید انتخاب کنید از هر یک از 8 صندوق های بازنشستگی.
7. شما باید برای انتخاب سرمایه گذاری خود را در حالت. در حالی که انجام بنابراین توجه داشته باشید اگر شما انتخاب می کنید حالت خودکار از سرمایه گذاری خود را تخصیص سهام تغییر خواهد کرد خود را با سن. در مورد حالت فعال شما باید برای تصمیم گیری مخلوط توسط خودتان.
8. اگر شما انتخاب می کنید حالت فعال از سرمایه گذاری شما باید مشخص کنید که چگونه شما می خواهم به گسترش مجموعه در سراسر صندوق کلاس.
9. سپس خود اختصاص میدهد و به جزئیات خود را که پیکره پس از شما سرمایه گذار.
10. بعد شما باید برای آپلود عکس و امضا. اگر شما انتخاب کرده Aadhaar شما فقط باید به ها امضا و یا دیگری آپلود عکس.
11. سپس سهم خود را دریافت و پرن. حداقل مقدار که شما می توانید سرمایه گذاری 500 روپیه است برای ردیف اول و 1,000 تومان برای ردیف دوم است. پس از پرداخت شما تایید شده است شما پرن اختصاص داده خواهد شد.
12. بعدی دانلود فرم تکمیل شده نسخه قابل چاپ کردن روی فرم قرار داده و یک عکس از شما آن را امضا کنید و ایمیل آن را به سازمان تنظیم مقررات اداری در 90 روز.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>