ملی بهداشت اقتدار بارگذاری پیوستن به دست اختصاص داده شده به ارائه خدمات حمل و نقل به Covid-19 بهداشت و درمان کارگران

ملی اقتدار بهداشت اعلام کرده است همکاری خود را با بارگذاری هند به ارائه امن و قابل اعتماد و کارآمد برای حمل و نقل هند به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران درگیر در درمان Covid-19 بيمار.

بارگذاری خواهد شد و در ابتدا به منظور تسهیل در ارائه 150 خودرو رایگان از هزینه به پشتیبانی از تجهیزات پزشکی در New Delhi, Noida, Ghaziabad, Kanpur لاکنو Prayagraj و پتنا از طریق آن به تازگی راه اندازی UberMedic خدمات. همه UberMedic خودروهای عرضه شده به نها خواهد بود مجهز به سقف به کف پوشش های پلاستیکی و گذاشتن صندلی راننده در نتیجه اقدام به عنوان یک سد محافظ بین سوار و راننده.

خلبان طرح در دیدار نخست وزیر هدف از تمرین های اجتماعی فاصله حتی در محدوده یک UberMedic ماشین. علاوه بر این هر UberMedic ماشین را ضد عفونی پس از هر سوار برای اطمینان از بالاترین استانداردهای ایمنی و بهداشت در خط با دولت دستورالعمل.

صنعت بوشان مدیر عامل شرکت Ayushman بهارات Pradhan Mantri Jan Arogya Yojana (AB PM-JAY) ملی و اقتدار بهداشت گفت: “همکاری با Uber در این ساعت نیاز است که بسیار مورد نیاز طرح به گسترش پشتیبانی لازم برای بهداشت و درمان کارگران که رهبری این مبارزه با COVID-19. تحرک محدود گزینه های تا به حال ساخته شده است آن را دشوار برای کارگران خط مقدم برای سفر به محل کار خود را که در بیمارستان است. این طرح را بیشتر تقویت هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de