گارد ملی فوری در مبارزه با عضو خودکشی

زمانی که او یک فرمانده در گارد ملی واحد در نیویورک ، ژنرال Dawne michael mcdowell رشد نگران زمانی که یک نگهبان ملی به نظر نمی رسد به کار. سلامتی بررسی شد و بلافاصله دستور داد.

این نگهبان پیدا شد داشتن اقدام به خودکشی بود اما نجات داد.

این رویداد تکان داد کل واحد ساخت رهبری و دیگر اعضای گارد احساس مسئولیت michael mcdowell خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه برای بحث در مورد پیشرفت برنامه های پیشگیری از خودکشی در گارد که در آن نرخ خودکشی از 30.6 در هر 100000 نفر است که بالاترین از همه خدمات.

“هر فرمانده می توانست حداقل یک داستان است و آن چیزی است که شما هرگز نمی, همیشه, فراموش,” گفت: michael mcdowell در حال حاضر گارد مدیر نیروی انسانی و پرسنل. “من از دیدن چهره که ما دست به خودکشی است.”

Michael mcdowell گفت: 11 پایلوت برنامه در حال حاضر در جریان است در نه کشور در حال توسعه یک data-driven approach to change the way گارد ملی به نظر می رسد در خودکشی است. تغییر فرهنگ با هدف شناسایی بهترین شیوه پیدا کردن معیارهای تشخیص زود هنگام و پرورش یک محیط باز بودن به بحث در مورد خودکشی و سلامت روان.

“ما واقعا یک خانواده در گارد ملی” او گفت:. “این غیر معمول نیست به گارد واحد که نسل در آنها پدر و مادر و فرزندان و خالهها و عموهای خدمت در همان واحد است. که این باعث می شود حتی بیشتر شخصی هنگامی که شما از دست دادن.”

نگهبان است که با استفاده از 15 میلیون دلار در کنگره تخصیص بیش از دو سال مالی برای تامین مالی 11 برنامه ها و طرح های جدید در حال حاضر در دست بررسی است.

دولت خاص خلبانان و مجموعه داده های حفاری به سطح شهرستان برای کمک به گارد ملی سفارشی پیشگیری از خودکشی برای یک نیروی است که چهره منحصر به فرد با چالش مواجه شده است توسط دیگر خدمات است.

“هر دولت و هر شهرستان دارای مشکلات مختلف است که منحصر به فرد و تاثیر آن شهرستان گفت: سروان. متی Kleiman یک بهداشت روان پزشک که هدایت جنگجو انعطاف پذیری و تناسب اندام برای محافظت از.

“ما از اعضای گارد در تغییر نرخ. گاهی اوقات ما فقط آنها را در تمرین آخر هفته” گفت و آن را دشوار است برای تشخیص و درمان مشکلات روحی و روانی.

“ما مردم که زندگی در یک جامعه هستند که شاید صدها مایل از جایی که آنها دارا است. که فقط از آن,” او اضافه شده است.

Kleiman گفت که خیلی زود به ارزیابی درس های آموخته شده قبل از اینکه خلبان از برنامه های در حال تکمیل در ماساچوست, کانکتیکات, اوهایو, New Mexico, داکوتای جنوبی, مونتانا, کارولینای جنوبی, گرجستان و, کالیفرنیا, اما وجود دارد برخی از نشانه های اولیه از موفقیت است.

یک ماساچوست الکل و سوء مصرف مواد مخدر برنامه پیشگیری از تبدیل این مشکل در پایان آن با تمرکز بر عملکرد فیزیکی به جای درمان بهداشت روان به عنوان یک بیماری.

“هنگامی که شما نگاه در سلامت رفتاری بنابراین اغلب وجود دارد این طرز فکر که کسی که دارای سلامت رفتاری موضوع را شکسته است در برخی از راه و نیاز به ثابت” Kleiman گفت.

در ماساچوست برنامه دو رویداد به نمایش در آمد 800 اعضای خدمات به آنها فردی عملکرد برنامه.

“وقتی که من می گویند عملکرد فیزیکی همه ما می دانیم, ارتش, آنچه که به معنی” او گفت: با اشاره به آزمون های آمادگی جسمانی و آمادگی. “شما لازم نیست که به یک فرد شکسته بهره مند شوند.”

معیارهای عملکرد است که ممکن است کمک به جلوگیری از خودکشی در آینده او توضیح داد: ممکن است شامل نامطلوب اقدامات پس از استقرار مانند یک DUI و یا استفاده داخلی.

“روانی تناسب اندام را نیز اندازه گیری عملکرد, چگونه انعطاف پذیر یک فرد است که چگونه آنها را به گزاف گویی از یک موقعیت استرس زا” او گفت:. “ما می خواهیم به کمیت عملکرد قابل اندازه گیری شرایط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de