Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن: هند به نظر می رسد به جلو به استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید PM مودی

احمدآباد همه decked برای grand استقبال از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (PTI)

نخست وزیر نارندرا مودی گفت که هند و نگاه به جلو به استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که پس از رسیدن فردا (دوشنبه) برای یک یا دو روز قبل سفر به این کشور. “هند به نظر می رسد به جلو به استقبال @POTUS realDonaldTrump. این افتخار است که او با ما خواهد بود فردا شروع با تاریخی در برنامه احمدآباد” نخست وزیر توییتی. ساعت مودی نوشت: این در حالی است که اظهار نظر در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط گجرات وزیر Vijay Rupani با عنوان: “کل گجرات صحبت می کند در یک صدا- #NamasteTrump!”

در روز قبل از آن احمدآباد کمیسر پلیس Ashish Bhatia اطلاع داد که رئیس جمهور به ما تهمت می رسند فردا در 11: 30 am. پس از ورود او وجود خواهد داشت رویدادهای فرهنگی در فرودگاه. پس از این رئیس جمهور تهمت و نخست وزیر مودی را در 22 متر مگا roadshow از فرودگاه احمدآباد. این roadshow آغاز خواهد شد در 12 pm. در راه به Motera ورزشگاه, رئیس جمهور ایالات متحده متوقف خواهد شد در Sabarmati آشرام.

اخبار مرتبط

با توجه به Ashish Bhatia, این رویداد ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ در Motera ورزشگاه به پایان خواهد رسید 3 بعد از ظهر. مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد و سپس سر به آگرا در 3:30 PM. پس از بازدید از تاج محل تهمت و پس از آن عازم دهلی نو است.

احمدآباد همه decked برای grand استقبال از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برای اطمینان از امنیت 33 معاون کمیسیون از پلیس 75 دستیار کمیسیون از پلیس 300 بازرسان پلیس 1000 زیر بازرسان 12000 jawans و 2000 زنان پلیس پرسنل مستقر شده اند در سراسر شهرستان.

در فوریه 25, تهمت و بانوی اول Melania خواهد بود بهآنها یک مراسم استقبال در Rashtrapati Bhavan. از وجود آنها برای ادای احترام به “samadhi’ مهاتما گاندی در راج Ghat. پس از این تهمت و مودی خواهد شد که هیئت در سطح ایران در حیدرآباد ،

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>