Nalsar مرکز هوافضا و دفاع از قوانین اطلاع از دوره های جدید

مرکز هوافضا و دفاع از قوانین (CADL), NALSAR است که عملکرد از سال 2005 اعلام کرده است دوره های جدید با پتانسیل برای فرصت های شغلی.

این CADL عملکرد تحت پروفسور (دکتر) V. Balakista Reddy, سر, مرکز هوافضا و دفاع از قوانین و ثبت NALSAR دانشگاه از قانون است.

این CADL معرفی تکنولوژی محور قانون دوره با ترکیبی از مدیریت به خصوص در زمینه حمل و نقل هوایی, فضا, مخابرات و دفاع ، این دوره ها با هدف کمک به درک پیچیدگیهای حقوقی به خصوص در هوافضا دفاع و مخابرات بخش است. این دوره ها به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل متحد و سازمان ملل متحد عملیات فضایی بال UNOOSA. این دوره از حمایت وزارت حمل و نقل هوایی داخلی وزارت فضا و وزارت دفاع.

این CADL ارائه شده است 2-سال برنامه های کارشناسی ارشد از جمله قانون حمل و نقل هوایی و حمل و نقل هوایی, مدیریت فضا و مخابرات, قوانین, دفاع و امنیت قوانین و یک سال PG دیپلم در قانون حمل و نقل هوایی و حمل و نقل هوایی, مدیریت GIS و سنجش از دور قوانین و پیشرفته دریایی ،

هدف از معرفی این منحصر به فرد و ارزش افزوده دوره است که به تهیه کردن به نیازهای حمل و نقل هوایی بی سابقه ای رشد همراه با تجاری و خصوصی سازی و هوافضا و دفاع و صنایع دریایی که خواستار هزاران نفر از نیروی انسانی ماهر برای پاسخگویی نه تنها مدیریتی مورد نیاز است compliances که بوجود می آیند از ارزش معاملات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im