تیاو آیووا دموکرات قفقاز در حال پایین آمدن به پایان عکس به عنوان تنها یک دهم از یک درصد جدا پیت Buttigieg و برنی ساندرز با 97 درصد از حوزه گزارش شده است.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار دارای 26.2 درصد از هيئت دولت به عنوان معادل 12:50 a. m. EST در پنجشنبه سنتی واحد برای اندازه گیری یک برنده است که ترجمه را به دموکراتیک ملی کنوانسیون نامزدی نمایندگان در حالی که سناتور ورمونت است 26.1%.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن باقی می ماند در سوم و چهارم با 18.2 درصد و 15.8 درصد از هيئت دولت معادل بود.

Buttigieg, 38, اعلام پیروزی زود هنگام در شب دوشنبه بر اساس انتخابات داخلی ارقام peeving رقبای خود. موج اول نتایج نشان داد Buttigieg 2 امتیاز جلوتر از سناتور ورمونت اما Sanders, 78, اعلام خود پیروزی روز سه شنبه با اشاره به سرب خود را در رای مردم. تازه ترین نتایج نشان می دهد که ساندرز دارای پشتیبانی از 44,753 حزبی را برانگیخت در تنظیم نهایی یک 2,518 رای سرب در Buttigieg را 42,235.

پرش برای ساندرز در نتایج گزارش شده از “ماهواره” قفقاز سایت های که در آن جلسه را برانگیخت می تواند رای پیش از آن در روز دوشنبه و در سراسر کشور به معنای به جای شیفت کارگران و مردم قادر به شرکت در یک ساعت-فرایند طولانی در یک سنتی حزبی سایت در 7 p. m. مرکزی بار در فوریه. 3. از تماس نزدیک نشان می دهد که ساندرز سازمان های ماهواره ای و قفقاز در حالی که رقبای او نیست.

نتایج انتظار می رود در شب دوشنبه اما با تاخیر با توجه به برنامه ای که آیووا حزب دموکرات استفاده می شود به گزارش نتایج پیدا شد به برنامه نویسی اشکالات باعث حزب به صورت دستی بررسی نتایج در هر حوزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی