Naidu جرات سانتی متر Jagan ردی به انتخابات در سه پایتخت

Telugu Desam حزب رئیس جمهور و رئیس سابق وزیر N Chandrababu Naidu روز جمعه به چالش کشید وزیر YS Jaganmohan ردی به دنبال انتخاب مجدد به عنوان نهایی همه پرسی پیشنهادی سه شاخه از شهر, Andhra Pradesh.

Naidu نامیده می شوند آن را به عنوان یک اشتباه تاریخی است که AP فرماندار را تایید تمرکز زدایی و فراگیر توسعه همه مناطق بیل و CRDA لغو لایحه امروز. TDP رئیس پرسید که آیا عدالت به مردم دولت اگر قانون اساسی رئیس دولت چنین تصمیم غیر قانونی در نقض AP قانون ساماندهی 2014.

Naidu نامیده می شوند آن را به عنوان “جمعه سیاه” در تاریخ آندرا پرادش با توجه به راه است که در آن فرماندار در نظر نمی قانون اساسی نزاکت از تصویب این لوایح است.

Naidu اشاره کرد که Jagan ردی صحبت با صدای بلند به نفع Amaravati به عنوان تنها پایتخت برای AP در کف مجمع هنگامی که او رهبر مخالفان قبل از 2019 انتخابات است. اما پس از به قدرت رسیدن رئیس جمهوری معکوس تصمیم خود را . حتی Jagan ردی پدر YS Rajasekhara ردی ادامه داد: تمام توسعه پروژه های راه اندازی شده توسط TDP رژیم در حیدرآباد که در نهایت منجر به توسعه تماشایی وجود دارد.

Naidu گفت: زمانی که او در مخالفت Jagan ردی بود مجنون گام برای از بین بردن Amaravati به نام سه پایتخت و فراگیر رشد است.

Jagan تصمیم گرفت با هدف خرد کردن رویا و دراز مدت آمال و نه فقط 29,000 کشاورزان از Amaravati که جدا اراضی خود را, اما در تمام این پنج کرور مردم از دولت است. علاوه بر این, نقض اعتماد توسط YSRCP خواهد به شدت آسیب زندگی نسل های آینده از آندرا پرادش Naidu گفت.

TDP رئیس اعلام کرد که حزب خود را پیوستن به اضطراب در پاسخ به فراخوان داده شده توسط Amaravati اقدام مشترک کمیته.

استقبال از او با غلیان احساسات پشتیبانی از تمام بخش ها به این علت است.

همان اتفاق افتاده است دولت با توجه به انتخابات کمیسر رامش کومار که خلاف قانون اساسی حذف شد و در نهایت زده توسط دادگاه راس. در طول این زمان تمام نهادهای درگیر باید به فکر حفاظت از منافع دولت.

TDP رئیس گفت: YSRCP رژیم نیز فاقد یک حس زمان آن را هل دادن به جلو با سه شاخه در زمانی که همه بخش ها از مردم در تلاش برای صرفه جویی در زندگی خود را در مواجهه با افزایش Covid تهدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>